araba daha basmıyor :D

HaSaN6154

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar zafirfa enjoy 2007 kullanıyorum 240450 km de geçenlerde basaym dedım 170 km i geçmıyor.. yaklaşik 1 ay önce 220 km ye kadar çıktı fakat dün 170 km yı geçmedı sızce ndn basmıyor bu araba .d

2007 model 240bindemi? Iyi yol yapmis.motor omrunu dolduruyordur ondan gitmiyodur bence.

olabilir. yeni motor lazım ozman ona vercegın parayla yenı araba almak daha mantıklı olur ozman

Ustaya gostermende fayda var gormeden denemeden bisey denmez.arabadan memnunsan yaptirip binmek daha mantikli.yakitta artis varmi bu arada baktin mi?

eet vr bence çnkı geçen 40 tl koydum 80 km civarı gittim ortalama hızm ise 140 km di

arkadaşlar zafirfa enjoy 2007 kullanıyorum 240450 km de geçenlerde basaym dedım 170 km i geçmıyor.. yaklaşik 1 ay önce 220 km ye kadar çıktı fakat dün 170 km yı geçmedı sızce ndn basmıyor bu araba .d

hava-yol-yakıt şartlarına bağlı olarak o gün gitmemiş olabilir.

bakıma sok bence kötu yakıt ve motor bakımda bı problem olabılır dumanmı atıyor motor bıttı dıye supelenıyorsunuz?

Aynı şartlarda aynı yolda gitmen lazım, en ufak ağırlık ya da eğim hızı etkiler.

eğim vardır 1.6 dizel mi araç ayrıca böyle tehlikeli hareketlere gerek yok...

Geri