araba fiyatları ??

bence fiyatlar daha da artacak gibi 5 yıl boyunca sürekli artmış çünkü.. hiç düşmemiş

Kardeşime 2 yıl önce megan 3 aldım 18500TL iki gün önce aracı sattık 22 000 TL verdik ya. Bizden alan adam da 22500 aynın da satmış :D

opel astra j kasa editioun düşünüyorum.. sıfırı 48.500.. fiyat çok yüksek değil mi sizce ?

Alınacak en uygun araç yinede Astra J.

Classic 3 leri galeriden ₺31bin e alanların iki ay sonra beş on bin km lik aracı ₺34bin e sattıklarını gördüğüm ülkemde artık şaşırmıyorum. Allah yardımcımız olsun (:

Sıfır 2013 astra h 43000

Araç fiyatlarının düşmesi için milletin birlik içinde olması gerek oda bizim milletimiz için imkansız. Birlik nasıl olacak? Bir yıl kimse sıfır araç almaz ise bayilerin ve firmaların elinde patlayacak araçları. Sadece o değil KDV ve ÖTV alamayan devletin kasasında kocaman bir delik olacak. Yeni araç almak demek devlete vergi demek sadece ÖTV ve KDV değil yakıttan aldığı vergide azalacak.

Bu bizim ülkemiz de olur mu? Mümkün değil. Dünya üzerinde A firma araç beş garanti ile satılırken ülkemizde 2-3 yıl garanti ile satılıyor buna karşın insanımız da hala almak için birbirini eziyor. Sanki bedava...

Durum böyle olunca da tabi ki sıfır olsun ikinci el araçlar olsun alır başını gider. Sonra bizler de burada yazmaya çizmeye devam ederiz...

Her zaman olan vatandaşa olur. Dahası olmaz.

Araç fiyatlarının düşmesi için milletin birlik içinde olması gerek oda bizim milletimiz için imkansız. Birlik nasıl olacak? Bir yıl kimse sıfır araç almaz ise bayilerin ve firmaların elinde patlayacak araçları. Sadece o değil KDV ve ÖTV alamayan devletin kasasında kocaman bir delik olacak. Yeni araç almak demek devlete vergi demek sadece ÖTV ve KDV değil yakıttan aldığı vergide azalacak.

Bu bizim ülkemiz de olur mu? Mümkün değil. Dünya üzerinde A firma araç beş garanti ile satılırken ülkemizde 2-3 yıl garanti ile satılıyor buna karşın insanımız da hala almak için birbirini eziyor. Sanki bedava...

Durum böyle olunca da tabi ki sıfır olsun ikinci el araçlar olsun alır başını gider. Sonra bizler de burada yazmaya çizmeye devam ederiz...

Her zaman olan vatandaşa olur. Dahası olmaz.

çok haklısınız.. herşeye zam geldi.. her şeyin fiyatı arttı ama vatandaşta hiç tepki yok.. 8 ay önce araba fiyatları 10 milyar daha ucuzdu şaka gibi...devlet %135 ötv vergisi alıyor sadece..

Geri