Araba gaz yemiyor

alakus4343

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar bende 2004 astra h var.Lpg li.Araçta çözemediğimiz bir problem var.Gitmedigim usta vermediğim para kalmadi.Ama sorun halen devam ediyor .Bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.
Sabah aracı çalıştırıp yola cikiyorum.70 km ye geldiğimde araba tıkanıyor gaz yemiyor.Sanki arkadan birisi asılıyor gibi oluyor.Hızı düşüyor vites düşürmek zorunda kaliyorum.Daha sonra devir saati çıkıp düşüyor ve arac stop ediyor Bunu 3 4defa yaptiktan sonra düzeliyor ve öbür gün sabaha kadar bir daha yapmıyor.Bazen rampa yukari cikarken ayni sekilde gaz yemiyor birinci vitese kadar düşüyorum araba tıkanıyor.Bununla ilgili gaz filitresi değişti bobin değişti konvertör temizlendi ama arıza giderilemedi halen devam ediyor.Konu ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

Lpg yi bitirip, benzinde 1 hafta test edin. Sorun yok ise, Lpg üzerine odaklanın. Var ise Ateşleme, sensör üzerinde durulmalı.

sübapların yanmış olma ihtimali çok yüksek. emin olmak için kompresyon testi yaptırabilirsiniz.

Geri