arabam titriyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan blue_wing
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

blue_wing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar bugün arabamı dar bir yere park etmek isterken araba hareketsiz iken direksiyonu çevirdigimde arbada ve direksiyorda bir titreme oldu daha sonra tekrar denedigimde tekrar oldu bu neden olabilir acaba

Hafif bir titreme normaldir.Sonuçta durduğu yerde çevirdiğin için pompaya ve motora yük biniyor.Relantide etkileniyo ve düzenlemeye çalışıyor kendisini.

aracın dıreksıyonunu tam saga yada sola kırmak iyi degıl dıye bılıyorum abılerımız amcalarımız oyle derlerdı zamanında ondan dolayı bır durum olmus olabılır , o kadar olması normaldır dıye dusunuyorum.

normaldir

Power pompan kaçırıyordur. benim eski arabada vardı aynı sorun

aracın dıreksıyonunu tam saga yada sola kırmak iyi degıl dıye bılıyorum abılerımız amcalarımız oyle derlerdı zamanında ondan dolayı bır durum olmus olabılır , o kadar olması normaldır dıye dusunuyorum.

katılıyorum bende kulaktan dolma bunu duymuştum. tam çevirince rot başlarına mı ne vuruyormuş galiba

direksıyonun elektronık motor sıstemlı ıse akun zayıflamıs olabılır. cunku dıreksıyonu her cevırısınde akuden anerjı cekılıyor ve motora gıden enerjı dusuyor. bunu soyle test edebılırsın gosterge ısıkların yanıkken dıreksıyonu saga sola cevır bakım ısıklarda bır zayıflama oluyorsa kesınlıkle akudur..(;

Geri