arabama bir kez daha aşık oldum

tedirgin_08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:rakir:arkadaşlar geçen gün samsundan ankaraya gittik geldik... 5 saatte gittik yaklaşık 45 dakika aralarda sigara molası vermişimdir... ve aracım 800 km de toplam 135 liralık gaz harcadı...bence çok ççok az sizce nasıl...arkadaşlar...:rakir:

:rakir:arkadaşlar geçen gün samsundan ankaraya gittik geldik... 5 saatte gittik yaklaşık 45 dakika aralarda sigara molası vermişimdir... ve aracım 800 km de toplam 135 liralık gaz harcadı...bence çok ççok az sizce nasıl...arkadaşlar...:rakir:

Kilometrede 17 kuruşa tekabül ediyor, bence çok yakmış, üstüne para vermesi lazımdı :D

gönül rahatlığıyla 40 binlira etiket fiyatı verebilirsin :)

hey maşallahhh oksijenle giden aracınız var haberiniz yok... :D

Araç satılık mı :D :D

güzel değerler daha doğrusu sağlıklı bir corsa için olması gereken değerler maşallah :)
Bende 120 Tl ile 700km gidiyorum ankara-antalya arası :)

104 liralık gaz ile 680km yol gitmiş Fiat Marea 1.6 sahibi bir arkadaşım.
Ben de 100 liralık mazotla ile sanırım 500km yol gider benim araba daha aşağı inmez sanırım, belki inebilir ama henüz güzel bir güzergahta deneme şansım olmadı, ya kamyon arkası takılıyorum ya yol aşırı virajlı oluyor 3. viteste seyrediyorum.

104 liralık gaz ile 680km yol gitmiş Fiat Marea 1.6 sahibi bir arkadaşım.
Ben de 100 liralık mazotla ile sanırım 500km yol gider benim araba daha aşağı inmez sanırım, belki inebilir ama henüz güzel bir güzergahta deneme şansım olmadı, ya kamyon arkası takılıyorum ya yol aşırı virajlı oluyor 3. viteste seyrediyorum.
benim gibi birinin arkasına takılırsan 50 tl 50 km gitmeyesin :D:D

Geri