Arabami kaÇa satacam

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 06kpr19
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

06kpr19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler 2011 model 1.3 cdtı astra almıstım 10 ay once ıhtıyactan satmak zorundayım.ilanınıda verdım arabamda hata kusur boya falan hıcbısey yok ılanlarda bu arabalar 38-41 arasında ucuyor baktıgım kadarıyla ıclerınde en ıısı benım arabam olmasına rağmen acıl oldugundan 37000 e verecem ilanıda 37500 verdım ama satış daha yok 1 hafta olacak nerdeyse
herkez zevkınemı verıyor o ılanları anlamadım.yoksa cok uygun yazıyorum ondan mı talep gormuyor

Bu ara sahibinden.com sapıtmış durumda bayi liste fiyatı 53000TL olan arabanın 15000km de olanına 55-56bin TL isteyenler var. 97 astra için ilan vereceğim kararsız kaldım bende.

36500 verdıler ben ınat ettım ınmedım aslında 36500 u veren 750 de verır 37 yı alan 250 sınıde almaz ama kısmet

sizin aracın km si fazla değildir ama 60 binlerdeki araca da 34 bin liranın üzeride verilmez.O dediğiniz araçların da çocuğunun km si bu civarda ve sloganlarıda "0" dan tek farkı fiyatı.

Son düzenleme:
38 binden aşağı verme eğer dediğin gibi temiz araçsa.
Piyasada lafta değil özde temiz araç bulmak zor.
Bu nedenle fiyatları biraz abartıyırlar.
Aracın sıfırını eğer bulabilirsen (2011) 42.475 TL
Artık bulması zor bence 2012 modeli 43 küsür.
42 yerine 38 verip aynı yıl modelini almak mantıklı olacaktır.

ilanları boşverin salak saçma sapan ilanlar var çoğuda bir keriz denk gelirmi amacı ile verilmiş ilanlar aslında sahibinden.com ilanlarının yarısınan fazlası satılık değil laf olsun diye verilmiş ilanlar siz aracınızın özelliklerini güzelce yazın bu işler nasip kısmet meselesi müşteri ile hırsızın ne zaman geleceği belli olmaz kardeş yıllardır esnaf hayatım bunu öğretti bana başımdan geçen bir olay anlatayım hyundai arabam vardı 21.500 fiyat yazdım okadar saçma sapan teklifler geliyorduki malım mundar etmeyim diye satmaktan vazgeçecekken birisi aradı taaa elazığdan adam ciddi alıcı ve istediğim fiyatı verdi ve aldı arabamı yani

aslında şuda var sıfır ile arasında 3-5 bin fark olan arabalar malesef ilgi görmüyor mantıklıda yani ben olsam 3-5 bin fark varsa zaten o kadar parayı gözden çıkardıysam gider sıfırını alırım canını sıkma bekle biraz illaki satacaksan biraz daha iyat kır bence

nasip işidir siz neteki fiyatları baz almayın onlar keyif için satan insanlar ilanı cekeyim biri o parayı verdiyse satarım vermezse arabam zaten kullanıyorum hesabı yapıyorlar ve şunu bilmenizi isterimki model yılı ne olursa olsun kontağı cevirdin mi 5/4 arası değer o an itibari gidiyor birde ben şöyle düşünüyorum belki bentek öyle düşünüyorumdur model yılı yeni olan sadec 10 aylık bir aracı sahibi niye satsın ya bunun düzeltilemeyen bir sorunu varsa diye insanın aklına gelmiyor değil 10 aylık aracı satışa cıkardıysa ya bir sorunu var yada acilyeti var düşük fiyat cekim modumda insanlar :(

Beyler arabayi sattim istedigim fiyata gitti 37000 e verdim arabayi

Geri