arabaya 5+1 ses sıstemı baglanır mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Vectrali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar bende 4+1 creatıve ses sıstemı var bunun sadece basını arabama baglamak ıstıyorum ama;elektrıgı cakmaktan 220 wolta donusturen aparatla elektrıgı aldık dıyelım ,sesı de teybımın sub woofer cıkısından alabılır mıyız teype taktıgımızda bı problem olur mu?şimdiden teşekkürler verecenız cevaplardan ötürü...

bunu bende merak etmiştim hatta sormuştum bi kaç kişiye ama hatırlamıyorum cevapları... evde gayet güzel kaliteli ses alınıyo bu 4+1 lerle ama arabada yani dış ortamda aynı zevki verir mi bilmem

bağlarsın arkadaşım hem 220V dönüştürmene gerek yok o ses sistemlerinin içinde zaten 220V u düşüren devreler var..Ama nası bi ses elde edersin onu bilemiyorum...

Arkadaslar neden bu kadar kasiyorsunuz ki?? Multimediya Cihazlarda zaten 5+1 sen cikisi olan var.

DVD calan cogu teypte var

creative zaten 12 volt ile çalışıyor fakat ac voltaj ile ben dc ile denedim hatta çakmaklıktan direkte çekebilirsin ama bilgisayardaki gibi tat vermiyo yavsiye etmem onun yerine 20 cm lik düşük wattlı bir wooferla çok tatlı bir ses alabilirsin

arkadaşım ben denedim oluyor. eğer 5+1 voofer benimkisi gibi ise iki farklı voltaj varsa 220 dönüştürücüye ihtiyaç duyarsın. benimkisi iyi de telefondan çalıyorum müziği, bazen ayar gerekiyor vofofer a ama güzel bendeki sub olduğu halde canlı ses 5+1 in küçük 4 ohm olanlarını kapılara monte ettim onlar direk teyipten gelen çıkışa bağladım o da mükemmel oldu...eğer istersen foto koyarım...

Bende Görmüştüm Bi tane Corollaya Bağlamıslar Sanırsam Donanım Haberdeydi...

kardeş sen sunun bağla fazla dayanmas çünkü yarılır kaldırmas hoparlör fazla güç gelir

Geri