Araç Alacağım. Sizce hangisi ?

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şuan hala bındıgım opel Vectra c kasa aracım var. gayet memnunum . daha oncede konu acmıstım ınsıgnıa gecmeyı dusunmuştum. şimd sormak ıstedıgım konu farklı.
bir arkadaşımdan yaklaşık 50 bın tl alacagım var. buna karşılık galerıye gıdelım ıstedıgın arabayı sen al ben kart cektırırım falan dedı.
alacagım araba 2 arabam olacak, hoşuma gıderse bınebılırım yada satabılırım. bu yuzden 50 bın cıvarı altı ustu onemlı degıl. ne tur bır acam seçeyim.
insignıa olarak herkez dızel al dıyor fakat dızel olanlar otomatık vıtes ben duz vıtes ıstıyorum.
bunun harıcı olarak Renault Latıtude nasıl araba,
yada opelden şaşma dıyerek yenı astralardan mı alayım ?
boyle hadı gıdelım sec araba deyınce ne yapacagımı bılemedım.
aldıgımda hemen satılacak opeller hangılerı, model cok ama tutulanlar onemlı gıbı geldı.

Insignia'yı bilmemde, Astra K müthiş üstü.. Hatta yıl sonunda denk getirebilirsem manuel 1.6 CDTi Dynamic (Sunroof'lu) almayı planlıyorum.. İçlerinde Latitude'nin hemen satılacağını düşünmüyorum..

bende de vectra c kasa var. şirkette bir arkadaşımızın da latituesi var. latituete binince opelin ne kadar harika bir araba olduğunu ben hissediyorum açıkçası..
astra yı bilmem ama bende şu aralar ingsigna ya geçme düşüncesindeyim. eğer arkadaşınızdan 50 bin lira alacağınız varsa, bence 10 lira da kendiniz ayarların insigna 1,6T olandan alın.
hem harika bir araba, hem zamanı gelince ister insignayı satarsınız, ister vectra yı..
benim düşüncem böyle

bende de vectra c kasa var. şirkette bir arkadaşımızın da latituesi var. latituete binince opelin ne kadar harika bir araba olduğunu ben hissediyorum açıkçası..
astra yı bilmem ama bende şu aralar ingsigna ya geçme düşüncesindeyim. eğer arkadaşınızdan 50 bin lira alacağınız varsa, bence 10 lira da kendiniz ayarların insigna 1,6T olandan alın.
hem harika bir araba, hem zamanı gelince ister insignayı satarsınız, ister vectra yı..
benim düşüncem böyle

hocam güzel bir düşünce bende aynen bu şekilde düşünüyorum fakat, geçenlerde opel servisine gittim. kapının önünde insignia vardı hangi seri falan bilmeden işte alacağım araba bu falan diye konuşuyordum. tam o sırada aracın sahibi geldi ve söylediğimi duydu. abi araba alacaksan bunun yalan olmasın 1,8 yada 1,9 dizel var onu al. bu 1,6 benzınlı dedı. eyvallah dedım adam gıttı. bırde şunu duydum benzınlıler lpg sorunu varmış. taktırmadan da bınsen guc yetmez. dızel olsun ıstıyorum fakat dızellerınde duz vıtes pıyasada yok :( o yuzden kararsız kaldım. bu ınsıgnıa hangı model en çok tutuluyor. galerıye gıttım mı dırek ben bu dızel ıstıyorum dıyebıleyım

hocam benim düşüncem eğer binmek için alıyorsanız hoşunuza hangisi gidiyorsa onu alın. Yok eğer hemen elen cıkarmak satmak için alıyorsanız. 50bine 1tane clio 1 tanede corsa alın hemen istediğiniz zaman elden cıkarırısınız.

İkinci el kaygısı güden bir topluma bu teklifi sunmak küfür gibi olsada yinede söylüyorum Mazda 6 2.0 AT...

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri