Araç değişikliği, yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hurkan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lacivert Astra G Hatchback 5 Kapı aracım var 1998 model, ve artık değişiklik yapmak istiyorum ya aracın üzerinde yada araç değişikliği. Maddi durum kısıtlı bu yaz sonuna kadar max. 2000 YTL çıkarabilirim. Lacivert renkten pek hoşlanmadığım için düşüncedeyim hala, arabam siyah olsa direk modifiyeye başlardım.Uzatmadan seçenekleri sunuyorum arkadaşlar :)

1) 2 sene bekleyip Siyah Hyundai yada Astra coupe almak (yaklaşık 23000 YTL den hesap ediyorum)
2) Aracım üzerinde yoğunlaşıp 2000 YTL lik tuning yapmak.
3) Şimdi, aracımı satıp üzerine 2000 YTL katıp siyah ve modifiyeye uygun başka bir araç düşünmek yaklaşık 18000 ytllik bir araç. (Araç önerilerinizi bekliyorum)

Birde lacivert astrasına modifiye yapmış olan arkadaşlar varsa resimleri görmek isterim...

yanlış anlaşılma olmasın ama 2000ytl az para hem modifiye yapmak için hemde araç değiştirmek için yeni alacağınız aracın sorunsuz olacağının garantisi de yok belki bu 2000ytl den fazlası yeni alacağınız aracın masraflarına gidecek bence en güzeli tatile gitmek 2000 lirayla :D

şevkinizi kırmak istemem ama
2000 ytl için araç değiştrmek bence risk

2000 lira yada sadec jant lastik modifiyesi yapılr

bence orjinal kullan paranı biriktir daha iyi bir araba al

Yoo olayların farkındayım bende, sadece değişik bakış açıları almak istiyorum haklısınız 2000 YTL araç değiştirmek için az para aynı düşüncedeyim zaten en az ihtimal verdiğim seçenek bu. Modifiye için çok az diil ama bence, zaten jant lastik olayı düşünmüyorum; çünkü lastiklerim çok yeni ve michelin iyi para verdim hakkını almadan yok pahasına satmam. Başlarsam far stop rüzgarlık egzoz plaka iptali ile başlarım. Tatil olayına gelince 2000 YTL tatil için biraz fazla diil mi? Yurt dışı tatili düşündüyseniz bişe diyemem ;)

yanlış anlaşılma olmasın diim bende aracın modeli bayağ eskimiş artık, renk hoşuna gitmediği için bence biranevvel sat o arabayı sen.. paranı bankaya koy hiç dokunma üzerine ekle 1 sene falan biriktir.. sonrada git az bi kredi kullanarak iyi bi araba al.. hatta şubat mart araba almak için iyi aylar derler.. temmuzun sonunda satsan arabayı 7 8 ay sonra elindeki parayı 18 19 yaparsan iyi bişeyler çıkartırsın diye düşünüyorum.. bu arada faiz haram ama o tarz şeyler seni bağlamıosa parayı faizede koyabilirsen :D

2009 Şubatına kadar araba lazım ama ondan sonra satıp bekleyebilirim. Aslında biraz daha bekleyip şöyle 23 milyara fln güzel bir coupe almak kulağa hoş gelio. 1 sene modifiyeye 2000 YTL harcamaktansa, 1 sene orjinal binerim sonra coupe en siyahından. 2009 sonuna alırım coupeyi beklersem. Bu fikir nasıl?

iyide coupe için 23 lira demişsinniz
vereceginiz para 2 lira
aracınız 21 edecekmiki???

18 bin ytlye çok iyi araçlar alına bilir ama iyi araştırma yapmaklazım.

Geri