araç gaz yemiyor

doksanaltıastram

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
96astra hb ecotek

Araçta sıralı sistem tomasetto var. Bende 3000km dir hiç sorun vermemişti. Şu sıralar aracın gaz göstergesi arızaya geçip yanıp sönüyor ve benzine geçiyor.

Bilgisayar ısı arızası gösteriyor. Isı müşiri değişti, az biraz fark etti ama aynı sıkıntı malesef devam ediyor.lütfen yardım...

sedat45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende de vectra b 2000 cd var 99 model araçta sorun var ama bulamadılar kaç yere gittim aynı araba gaz yemiyor özellikle rampalarda çok düşüyor çekiş arıza lambası biraz yol gidince yanıyor arıza ise eksantrik sensörü ve grank devir sensörü yani bu iki sensörü arıza gösteriyor ama ondan olsa araba çalışmaz diyorlar çekişte bunların zararı olurmu lütfen yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum bir aydır uğraşıyorum ama devir 7000 buluyor araç boşta gaz verince onda sıkıntı yok

alemdarli46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende de vectra b 2000 cd var 99 model araçta sorun var ama bulamadılar kaç yere gittim aynı araba gaz yemiyor özellikle rampalarda çok düşüyor çekiş arıza lambası biraz yol gidince yanıyor arıza ise eksantrik sensörü ve grank devir sensörü yani bu iki sensörü arıza gösteriyor ama ondan olsa araba çalışmaz diyorlar çekişte bunların zararı olurmu lütfen yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum bir aydır uğraşıyorum ama devir 7000 buluyor araç boşta gaz verince onda sıkıntı yok

Her iki sensörüde yeniledin mi eğer yeniledin ise ecu ile sensör arsındaki tesisatta sıkıntı olabilir en korkuncu ise ecudur