Araç tavsiyesi yardım !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tuba_x
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

tuba_x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2013 model bir astra alacak arkadaşım. essentia paket 1.6 kilometresi 6.000 fiyatı 34.500. beyaz

Sizce fiyatı iyi mi ????

Tahminimce Astra Classic III bahsettiğiniz araç, boş+boş astra almaktansa kişisel tercihim 2008 full+full vectra c elegance almak olurdu.
Araç tavsiyemi beğenmemenize karşın, astraya o paranın değmeyeceği kanaatindeyim.

Tahminimce Astra Classic III bahsettiğiniz araç, boş+boş astra almaktansa kişisel tercihim 2008 full+full vectra c elegance almak olurdu.
Araç tavsiyemi beğenmemenize karşın, astraya o paranın değmeyeceği kanaatindeyim.

Alacak olan arkadaşım astra istiyor ya ben de dolu paketten yanayım fakat kendisi sıfır ayarında ve temiz olduğu için aklına yatmış

Peki empati yapalım, bir insan sıfır ayarında 6000km kullanılmış pırıl pırıl bir aracı niçin satar? Maddi sıkıntılar mı? E sıfır almış aracı ama maddi sıkıntı da olma ihtimali de çok düşük. Arkadaşınızın maddi durumunu bilmiyorum ama biraz daha dişi sıkıp yeni astranın 1.6 olanından da alabilir.
dipnot: yine milletin cebine elini attın diye bana karşıt görüşteki arkadaşlar gelicekler, şenlik var oley :D

Peki empati yapalım, bir insan sıfır ayarında 6000km kullanılmış pırıl pırıl bir aracı niçin satar? Maddi sıkıntılar mı? E sıfır almış aracı ama maddi sıkıntı da olma ihtimali de çok düşük. Arkadaşınızın maddi durumunu bilmiyorum ama biraz daha dişi sıkıp yeni astranın 1.6 olanından da alabilir.
dipnot: yine milletin cebine elini attın diye bana karşıt görüşteki arkadaşlar gelicekler, şenlik var oley :D

mert senin düşüncene hem katılıyorum hem katılmıyorum :) 2013 astra almak yerine dolu bir vectra alırdım ben olsam ama vectra nın çok çok temiz olması gerekli.. malum insanlar araçları eşek niyetine kullanıyor. şahsen ben eski araç almaktan ve aldıktan sonra para harcamaktan bıktım .. eski sahibinin araca ne için nasıl müdehale ettiğini bilemiyorsun. ben olsam astra da sorun yoksa astrayı alırdım ama 34.500 e almazdım :) giderdim opel e 37500 sıfırı galiba astra clasiğin nakit para pazarlıkla 36 ya sıfırını alırdım ... ama dediğim gibi temiz bir vectra bulunacaksa tüm expertizleri yaptıktan sonra vectra alırdım.

Şuan opelin resmi sitesinde 37.500 lira Opel Astra Classic Hb Enjoy Plus var her türlü onu alırdım. Bayan arabası olma yönünden ideal ama ben olsam 43.500 liraya Sedan modelini alırdım :)

kullanıcak olan arkadaş bayan değil:) 34.500 çok mu diyosunz yani ya da sıfırını mı alsın ne yapsın :)

Bence sıfır astra clasic alsın, 600km felanı bıraksın biraz üstüne koysun vede sıkı pazarlık bunu alsın.
39bine rahat alır heryerden teklif alsın bir opel servisine kalmasın.Ben alırken 42binden aşağı inmiyorlardı,bir yere nakit dedim ve sigorta açtırmadan anlamam kaskosuna kadar siz halledin dedim 38500 almış idim.Sizde deneyin bence 600 bindekini bile almasın sıfıra baksın,madem illa astra diyor
Opel Astra Classic III - Kofigüratör

illa ki astra olacaksa bende sıfır tercih ederdim arada çok bir fark yok. o kadar fark için 2. el değmez. zaten yıl sonundayız 2-3 bayi ile sıkı pazarlık ettimi fiyatı da düşürme ihtimali yüksek.

2.000-3.000 TL daha hesaplı olacak diye gidip de 6.000 km yol yapmış 2013 model bir araç almam.

Geri