Aracım kaç para eder?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ogun06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkeze merhaba.. piyasayı bilmediğim için aracımı kaça satarsam kazık yemem onu sormak istedim. (tabi sizinde vicdanınıza güvenerek. :D ) Aracım 98 model vectra 2.0 CD. Vectra b lerin en full modeli. deri koltuk, koltuk ısıtması, sunroof vb. yani vectra b de olabilecek herşey var, hepsi de fabrika çıkışlı orjinal. ( araç telefonu bile vardı ben söktüm :D ). İlk sahibi makam aracı olarak almış. Motorda, yürüyende hiç bi sorun yok. Sadece ön tamponda boya var o da olmazdı ama 30 km ile çarptığım arabanın çeki demiri radyatörü bile deldi :D . Sadece semt içi (şehir içi bile değil) kullandığım için daha mütevazi bi araç almayı düşünüyorum. Ötv zamlarını da düşünürsek, sizce arabamı kaça satmalıyım?

Son düzenleme:
en fulu cdx değilmi :D eğer araç ciddi temizse 16 civarı eder ..ancak orta halli bir araçsa değişeni boyası ve km si fazla ise 12 - 15 arası duruma göre değişir bence

sayenizde satmaktan vazgeçtim :D şaka bi yana cevaplarınız için çok teşekkürler..

benim 96 model cd ye 15000 verdiler.Senin aracın temiz ise rahat 16000 eder.

98 model 2.0 cd lerin sunroof ve deri koltuklu olanlarını 2. el araba sitelerinde 16.500 dan aşağı satan yok. 19bin-20bin e satanlar bile var. acaba ötv zammı mı etkiledi yoksa bunlar tok satıcımı? :D

vectrayı kaça satarsan sat kazık yersin çünkü doğru düzgün araba yok piyasada

ÖTV ile nasıl bir ilgi kurdun anlayamadım?

ÖTV zamları ile bizim vectraların dolaylı olarak bir ilgisi olsa da ikinci el fiyatlarına etki etmez ki!

ötv zammı gelince 2. el piyasası canlandığından 2. ele de zam geldi diye biliyorum

Geri