aracıma ne olmuş olabilir, dörtlü

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba dün akşam saat 9 da klitleyip eve gittiğim aracım bugün öğlen tesadüfen yanına geldiğimde dörtlülerin yandığını farkettim, nasıl yandığını nezaman yandığını anlayamadım, şaşırdım kaldım. hemen kapıyı açıp dörtlü düğmesine bassamda kapanmadı, söndüremedim
aracım 2006 astra enjoy heçbektir
aracımda bi sorunmu var neden böyle olmuş olabilir.:confused:

fikrimi belirteyim...alarmla ilgili bir konu olması muhtemel olabilir...başka türlü yanmasına sebep ne olabilir bilmiyorum...

alarm varmı araçta bilsem, onuda bilmiyorum fabrika çıkışında alarm oluyormu, benimki standart olması lazım

çok büyük ihtimalle kilit mekanizması
benim arabada da bazen oluyor(chevrolet 2009 gerçi sıfır aldığım araba boyalı çıktı ama konu bu değil)
arabanın kapılarını açmadan doğrudan bagajı açıp tekrar kapatırsan dörtlüler yanıp arabadan ses çıkmaya başlıyor.
arabadan çıktıktan sonra kapıyı kilitlemeyi unuttuysan da beyin kapıyı otomatik kilitleyip dörtlüleri yakmış olabilir.

çok büyük ihtimalle kilit mekanizması
benim arabada da bazen oluyor(chevrolet 2009 gerçi sıfır aldığım araba boyalı çıktı ama konu bu değil)
arabanın kapılarını açmadan doğrudan bagajı açıp tekrar kapatırsan dörtlüler yanıp arabadan ses çıkmaya başlıyor.
arabadan çıktıktan sonra kapıyı kilitlemeyi unuttuysan da beyin kapıyı otomatik kilitleyip dörtlüleri yakmış olabilir.

aracı dün akşam klitlediğime eminim. güneşten olabilrmi araç güneşte idi..

Son düzenleme:
usta arabanda herhangı sonradan taktıgın elektrıksel bı alet var mı anfı gıbı yada sonradan montaj lambadır akuden cekılen bı kablodur var sıe sok dene buyuk ıhtımal duzelebılır.

usta arabanda herhangı sonradan taktıgın elektrıksel bı alet var mı anfı gıbı yada sonradan montaj lambadır akuden cekılen bı kablodur var sıe sok dene buyuk ıhtımal duzelebılır.

takmadım, anfide yok ekstra birşey takılı değil.

cim modülü diyesim var:D zaten ne olsa ondan bilinir ya astra h için.
serviste yaptıracağın bir kontrol sorunu ortaya çıkarabilir.

Geri