Aracima Not Vermenizi Rica Edicem...

ARACIM HAKKINDAKİ YORUMLARINIZI ALMAK İSTERİM?

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TESİSAT: ÇİFT MDF İÇİNE GÖMMELİ 4 ADET JBL TWİTERLI HOPORLÖR MDF HAVA DELİĞİ ÖN KAPI TİZ BAS JBL 2 ADET HOPARLÖR ÖN KAPI 2 ADET JBL TWİTER... ARKA BAGAJ JBL 1000 W BAGAJ SUBBUFER... BAGAJ 2 AD JBL 1400*2W ANFİ...

BODY KİT: ÖN VE ARKA FİBERDEN UZATILARAK İNTERNETTEN GÖRMÜŞ OLDUĞUM AVRUPA Bİ ARACIN BODY KİT İNİ TAKLİT ETTİM... :-))
LASTİK VE JANT : JANTLAR 17" 2008 MODEL DİR LASTİKLERİN DE ÜRETİM YILI 2008 DİR ROADSTONE ÇİFT YÖNLÜ 215/45/17... JANTLARI İSTANBULDAN KONYAYA GETİRTTİM...

ARACIMA NOT VERMENİZİ RİCA EDİCEM BEĞENECEKMİSİNİZ ACABA... VE DAHA NE YAPABİLİRİM BENİ DE AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM GERÇEKTEN... SAYGILAR DOSTLARIM, :alkis::good:

Ekli dosyalar

• tn_3.webp
    tn_3.webp
    15.1 KB · Görüntüleme: 126
  • tn_33.webp
    tn_33.webp
    16.8 KB · Görüntüleme: 94
  • tn_333.webp
    tn_333.webp
    24.3 KB · Görüntüleme: 86
  • tn_3333.webp
    tn_3333.webp
    15.2 KB · Görüntüleme: 84
  • tn_33333.webp
    tn_33333.webp
    16.7 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleme:
ankette soru yerine kesin cevaplar olsa daha iyi olurdu
bunun dışında body ve ön logo iptali gayet iyi bence

ARACIMA NOT VERMENİZİ RİCA EDİCEM BEĞENECEKMİSİNİZ ACABA... VE DAHA NE YAPABİLİRİM BENİ DE AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM GERÇEKTEN... SAYGILAR DOSTLARIM, :alkis:
Konyalı kardeş arabanı abartısız şekilde modifiye etmissin çok beğendim.bence böyle kalsın.çok abartı bozar arabayı.belki eflatun bi neon olabilir altına:good:10 üzerinden 9 bence:)ama belkide vardır neon bilmiyorum.

ilgilendiğin için teşekkür ederim modifiye işinde yeniyim yeni yeni bişeyler yapmaya çalışıyorum bilgilerinize ve yorumlarınıza ihtiyacım var teşekkür ederim kardeşim... fazla abartmamaya çalıştım sade modifiye yapmak benimde tercihim oldu... yay veya amortisörler le bile oynatmadım... abartıya bende karşıyım teşekkür ederim... gayseri gonya kardeş ayrım yapan kalleş :-)

Son düzenleme:
ses sisteminin kabloları ortada cık gözüküyo estetik acısından güzel durmuyo

farları angel sıslerı beyaz yap

ses sistemi üzerine yorum yapmayacagım sonucta herkesin kendi zevki. jantlar güzel duruyor ve body de öyle güle güle kullan

gayet güzel

Geri