Aracıma sürtüp kaçmışlar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan havinia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

havinia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 model corsama, yolun sağına yanaşık park halindeyken sol ön ve arka kapısına sürtüp kaçmışlar. her iki kapıda da göçükler var, çizikler de cabası. gördüğüm an neye uğradığımı şaşırdım. madem bir hata yaptın, sahip çık değil mi? telefonunu bırak, suçunu sahiplen.
ben 3 ay önce dar bi yolda ilerlerken, karşıdan araba gelmesi üzerine, park halindeki bir araca çok hafif sürtüm,belli belirsiz ufak bir çizik oldu. sahibini bulana kadar başından ayrılmadım arabanın. fakat benim gösterdiğim duyarlılığı başka insan kılıklı yaratıklar gösteremiyor. ufak bir şey değil ki, iki kapı boydan boya çizikler içinde. düşündükçe ve gördükçe kahroluyorum.
kaskom var fakat mini onarım haklarımı kullandım. kaskoyla yaptırsam bu seferde kayıtlara geçecek hasar. bunu da istemiyorum. mecburen parayla yaptırmam gerekecek. ne kadar tutar allah bilir. başkasının hatasını ben ödemek zorunda kalacağım. allah onu bildiği gibi yapsın.
:(

Sabah sabah okudum asabim tavan yaptı benimde başıma geldi kapı değişti geçmiş olsun.
Bu arada foruma hoşgeldiniz kurallar gereği sizi önce üye tanıtım bolmunde tanımak isteriz tekrar geçmiş olsun malesef hayvanı desem hayvanlara hakaret olacak başka küfürlü bisi dicem ama o da yasak....

Benzer durum benim başıma defalarca geldi. Bir keresinde sağ arka köşeden patlatıp kaçmışlardı. Arka stop kablosuyla beraber sallanıyordu. Cana gelceğine mala gelsin diyoruz. Yapacak bişey yok. Tekarar geçmiş olsun.
BU arada onarım için sakın servise gitmeyin. Sanayide iyi bir kaparto ustacısı bulup ona yaptırın. Hem daha hızlı ve ucuz olur hemde daha temiz yaparlar.

Geçmiş olsun gerçekten.

öncelikle kendinizi tanıtmalısınız havinia

Forum Kurallarımız
Amaç: Opel Markasının Kalitesi ve Güvenine paralel şekilde Elit ve Seçkin bir yapıyla, her alanda kurallara uyan aktiviteler yapıp gayriresmilikten uzak olarak Tüm Opel Severler arasında yardımlaşmak...

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

üye arşivi bölümüne kendimi tanıttım, sanırım yeterlidir.

aracı autokinge verdim. 960 tl fatura çıktı, eski müşteri muhabbetiyle düz 800 e anlaştık. aracı verdim, cuma günü alacağım. hiç beklemeden de satışa çıkaracağım. garajı olan bir yere taşınmadığım sürece de araba almayı düşünmüyorum. tam yaz geldi, gezicez tozucaz derken aracı satıyoruz. hayırlısı böyleymiş, allah beterinden korusun.

mesajlarınız için teşekkürler. herkesin başına geliyor işte bu tür şeyler, sağlık olsun tabi ki.

acaba kaça gider? ortalama 27-28 bin arası fiyatlar görüyorum satış sitelerinde.

Bu autoking neyin nesidir anlamadım.Piyasanın çok üstünde fiyatlarla piyasanın aynısı hizmeti veriyorlar.NEredeyse 2 katına.En fazla 2 kapıyı düzeltip boyayacaklar.Az çok piyasayı biliyorum bunun en fazla maliyeti müşteriye normal piyasada 4x4 lük ustalarla 500 lira.

o ustaların yaptığı işçilik ile autokingin işçiliği gözle fark edilir boyutta. autoking, aracın orjinalliği bozulmayacak şekilde yapıyor. ancak bir ekpertiz anlayabilir yapılan işlemleri.

o ustaların yaptığı işçilik ile autokingin işçiliği gözle fark edilir boyutta. autoking, aracın orjinalliği bozulmayacak şekilde yapıyor. ancak bir ekpertiz anlayabilir yapılan işlemleri.

Autoking dekiler efsunlu değiller :) Onlardan çok daha kaliteli ustalar mevcut piyasada.Üstelik uygun fiyata çalışıyorlar.Sizin bahsettiğiniz ikinci sınıf olanlar zaten benim 500 dediğim işi 250-300 e yapanlar.Ben mesleğim gereği piyasa iinde olduğumdan dolayı çok çeşitli ustalar tanıdığım için bu kadar emin konuşabiliyorum.Fakat autoking ciddi anlamda fahiş fiyatlarla çalışıyor.bu kesin.

Geri