Aracımı Sattım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hkndvc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba..
Geçen cuma gecesi sahibinden com.a ilan verdim, cumartesi günü satıldı. Dün de satışını verdim ve araç Düzce'ye gitti.
97 cd, 195.000 km, gümüş gri, değişen yok üç parça boyası vardı. 12400 tl ye verdim. Alan arkadaş hayrını görür inşallah, kazasız belasız kullanır.

Şimdi sizden şu konuda yardım istiyorum; Allah nasib ederse vectra c almayı düşünüyorum(2003-2004). C kasa alırken nelere dikkat etmeliyim, bu kasaların kronik sorunları hangileri. Bu kasaların bütün modellerinde hız sabitleyici ve xenon var mı. Benim aklıma şimdilik bunlar geldi ama sizin de bu kasa ile ilgili söyleyeceğiniz uyarı ne öneriler varsa paylaşırsanız sevinirim.
Kazasız belasız ve de cezasız günler ...

Hayırlısı Olsun, Allah gönlünüze göre bir araç nasip etsin

dostum c kasaların kronik sorunu fazla bende alırken dikkat ettim c2 kasanın comfot unu alabilirsin.sorunsuz ayrıca zenon ve hız sabitleyici mevcut.

plakasını kapatan adamlardan hep uzak durmuşumdur. gizlenecek nesi varsa...

Elegance özellik olarak Comfort ile kıyaslanamaz arada dağlar var ama temiz ve bakımlı bir Edition bulursan al derim.
2005 Edition aldım 23.500'e 72000 km de. 2005 Elegance içinde 24.500 makul bir rakamdır.

Soru bana sorulmadı ama bir Vectra C sahibi olarak Pahalı kardeş acelede etme bence

Estağfurullah Tamer bey, sorum bütün arkadaşlarımadır. Bu konuyla ilgili her türlü bilgi için teşekkür ederim. Haklısın acele etmemek gerekir, sonuçta 22-23 bin lira az mevla değil ama Allah nasib ederse önümüzdeki ay benim aslanların sünneti var da acelem o yüzden. Kartal pazarına gittim koca pazarda 3 tane c kasa vardı. Bakalım bu hafta da Ümraniyede ki pazara gitmeyi düşünüyorum.

bence kesınlıkle elegance tercih etmelisin
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-vectra-memurdan-temiz-elegance/detay
buda tavsiye edilebilir bi arac

comfortlarda hız sabıtleyıcı standart xenon opsiyonel
ama elegancelarda hersey free

Temiz elegance ların fiyatları biraz yüksek durumda.Önerdiğiniz araç gerçekten güzel ama o kadar param yok be hocam, bide oralara gitmesi de cabası.

Geri