ARACIMIN MOTOR YAĞINI DEĞİŞTİRMELİMİYİM.

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR MERHABA HERKEZE

ARACIMI ALALI 16 GÜN OLDU 2013 ASTRA 1,6 115 BG ACT. SEL. ARAÇ 500 KM DE ARACI YENİ ALDIĞINIZDA 1000-1500 KM DE ARACIN MOTOR YAĞINI DEĞİŞTİRİN Kİ İÇİNDEKİ MOTORDAN KALINTILAR FALAN TEMİZLENSİN DEDİLER. SİZCE YAĞ DEĞİŞİMİ YAPMALIMIYIM 1000 KM YE GELDİĞİNDE Bİ DİĞER SORUMDA

BEN NİĞDE DE YAŞIYORUM BURADA OPEL YETKİLİ SERVİSİ MALESEF HALEN YOK DİYORUM Kİ BURADA ÖZEL Bİ SERVİSTE MOTOR YAĞIMI DEĞİŞTİRSEM GARANTİ KAPSAM DIŞI KALIR MI ARAC YADA 10 000 BAKIMINA GİTTİĞİMDE ANLAŞILIR MI DEĞİŞTİĞİ

TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN HERKEZE

Ynt: ARACIMIN MOTOR YAĞINI DEĞİŞTİRMELİMİYİM.

kardeş vallaha ne diyeceğimi bilemedim sana 1000 kilometrede yakıt değiştirmek tarih oldu  ??? ayrıca kilometre bakımı (senelik bakımı) da 15 bin km de oluyor ama kardesım  anladıgım kadarıyla kafan baya karısık sana tavsiyem yetkili bir opel teknık servisini arayıp geniş bir bilgi alabilirsin aracında sıkıntı yok için rahat rahat bin rodaj süresi diyede bişe yok  kingg

EKLENTİ: Kusura bakmayın ben aracınızı dizel olarak algıladım bu soyledıklerım dizel için gecerlidir benzinli araç hiç kullanmadım aracnız benzinliyse beni dikkate almayınız...

ARAÇ BENZİNLİ DEDEİĞİNİZ GİBİ KAFAM ÇOK KARIŞIK

Gereksiz işler bunlar. 15bine kadar rahat rahat kullanın.

Benzinli olupta sıfır alan ve 10-15000 den önce değiştiren duymadım.
Keza servislerde böyle birşeye gerek olmadığını söylüyor.

VALLAHİ KARDEşLER NE YAPSAM BİLEMEDİM. SERVİSLE  G֖R֜şÖœY֜M EN SON BARİ ONDAN SONRA KARAR VERECEZ AMA ASLINDA DEDİğİNİZ GİBİ BANADA SAևMA GELİYOR 1000 KM DEğİşTİRMEK AMA RİSKEDE ATMAK İSTEMİYORUM.

15000 kafan rahat olsun gerek yok

öncelikle hayirli olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle gelelim konuya o çok eski araçlarda kaldı değiştirmenize kesinlikle gerek yok boşuna para vermeyin 15 bin km içiniz rahat olsun

ben de aracımı 2012 mayıs ayında almıştım o zaman gedizler opele sordum servise 1000-1500 km olunca getirmem lazımmı kontrol yağ değişimi vs. için diye sordum gerek olmadığını söylediler. bende 15000 km olunca geçen mayıs ayı başında götürüp bakımını yaptırdım. aracım astra 1.4t sport.

benim aracım dizel ne zaman değişim yaptırmalıyız acaba? araç 30.03.2013 çıkışlı şu an 9000 de :D 4 ayda 9000 e ulaştık daha da eylül sonuna dek 3-4000 daha atar :) dizel demiştim ama  general_Dancing

Geri