aracımın yakıt durumu

marmarislife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler arkadaslar geçenlerde lpg fullettim içinde hiç yoktu benzindeydi 90.00 tl lik gaz aldı km yi sıfırladım bu sabah yine doldurmaya gittim 27 tl lik aldı toplamda 82.4 km yol yapmış.sadece şehir içi kullandım.bodrumda gazın litresi 2.75 sizce yakıt durumu nasıl ? atiker marka lpg var.birde aracıma navigasyon taktırmak istiyorum orjinal teybi söktürcem navigasyonlu teyp takmak istiyorum direksiyondaki kumandaları kullanmak istiyorum önerebilceğiniz direksiyon kumandasıyla uyumlu teyp varmı ? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

iyi günler arkadaslar geçenlerde lpg fullettim içinde hiç yoktu benzindeydi 90.00 tl lik gaz aldı km yi sıfırladım bu sabah yine doldurmaya gittim 27 tl lik aldı toplamda 82.4 km yol yapmış.sadece şehir içi kullandım.bodrumda gazın litresi 2.75 sizce yakıt durumu nasıl ? atiker marka lpg var.birde aracıma navigasyon taktırmak istiyorum orjinal teybi söktürcem navigasyonlu teyp takmak istiyorum direksiyondaki kumandaları kullanmak istiyorum önerebilceğiniz direksiyon kumandasıyla uyumlu teyp varmı ? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Geçen hafta araca yaptırdığım bakımdan sonra ben de merak edip aynı sizin yönteminizle tüketimi hesapladım.Aşağı yukarı sizin değerlerinizle aynı. LPG fiyatları uçtu.
Geçenlerde taksici ile sohbet etmiştim. Hundai Accent 1.6 aracın km'de 35 kuruş yaktığını söyledi.2000 cc Vectra B aracım ile ile aynı değerleri yakalamayı başarı olarak kabul ettim.
Benim tüketimim de km de 35 kuruş.LPG litresi 2.43 den=>14.4 litre/100 km
Selamlar.

Merhabalar bende 2001 model 1,6 comfort şehir içi son zamlardan sonra 24-25 kuruş gibi yakıyor. daha önce 97 model 2000 motor cd vardı. yakıt ve vergiyi düşünüce kesinlikle 1.6 yı tercih edeyorum. tabiki çekişi de 2000 kadar olmasada yinede diğer modellere göre daha iyi.

2.0 a kasa omegam var.km de 420 krş yakıyor.öpüp başınıza koyun bence :D

benim aracım 2001 astra otomatik. şehr içi 0.385 şehir dışı 0,265 yakıyor lpg de

Geri