Aracın ne kadar eder?

mustafa_razor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elimde 2008 model Kasım trafiğe çıkışlı 1 sene once 98 bin km de aldıgım şuan 100 bin kmde olan aracım nekadar eder sizce arkadaşlar ? Özellikler ; Xenon Far, Kumandalı Alarm,Cam rüzgarlıkları,Jnatlar çelik değil ama 2012 kasa jantları,90 bg 1.3 cdtı enjoy, 6 ileri Düz vites,100 km de 4.8 i başardığımı hatırlıyorum dahada alta inmez heralde 1 senede 2 bin km anca oldu hatta 99.700 km de şuan Aracımı haftasonları kullanıyorum birde yazlıga giderken yalovaya/armutluya..

Boyalı Kısımlar: Arkadaşlar ben şuana kadar hiç boyattırmadım aracla uğraşmayı pek sevmem Fakat arasokaklarda olanlar; Ön ve arka Çamurluğa sürtmüşler içine girmiş 1 cm kadar arka tampona biri değdirmişti 3 cm kadar minik çatlak var Marşbiyelleri eski sahibi taktırmıştı parkederken sürtündü biraz resimlerdende belli oldugu uzere orda normal hali fotoraflar 2 ay önce çekilmiştir.

DSC03421.webp

DSC03416.webp

DSC03418.webp

DSC03434.webp

DSC03429.webp

Son düzenleme:
arkadaşım aracın tam bilgilerini verirsen çok iyi olur kazası vuruğu kırığı değişeni boyananı var mı? yazarsan daha net bilgi alabilirsin.

ekledim arkadaşlar.

Siz bu arabaya neden bu kadar takıntı yaptınız anlamadımki daha deminde egsoz sorununda görmüştüm soğudunuzmu aracınızdan,yada birimi soğuttu

Her ne kadar km orjinal olsada çok oynanmış bu arabayla çok sök tak yapılmış, modifiyeden çıkmış vs vs pekte diri durduğu söylenemez.
28'den alıcı bulabilirsiniz, belki denk getirip 30bine bile satabilirsiniz bilemiyorum...
Bu işler kısmet...

Her ne kadar km orjinal olsada çok oynanmış bu arabayla çok sök tak yapılmış, modifiyeden çıkmış vs vs pekte diri durduğu söylenemez.
28'den alıcı bulabilirsiniz, belki denk getirip 30bine bile satabilirsiniz bilemiyorum...
Bu işler kısmet...
sök çkar tak araca ne gibi zarar verir ki ? :confused:

sök çkar tak araca ne gibi zarar verir ki ? :confused:

Araca bir zarar vermez ama Türk insanı takıntılıdır. Marşpiyellerin oynandığı falan net belli fotoğraflardan. Arkadaki opel logosunun, vectra yazısının olmaması dahi Türk insanını şüpheye düşürür...
Bu arada bu aracın komple boyalı olmadığından emin misiniz?

Araca bir zarar vermez ama Türk insanı takıntılıdır. Marşpiyellerin oynandığı falan net belli fotoğraflardan. Arkadaki opel logosunun, vectra yazısının olmaması dahi Türk insanını şüpheye düşürür...
Bu arada bu aracın komple boyalı olmadığından emin misiniz?

Araci opel balkanda aldigim gun eksper yaptik 1 parca boya cikti niye boyanmis gibimi duruyor ?

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri