aradığımı buldum gibi bi bakarmısınız

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 1 aydır araba aramaktayım sonunda 2000 model 1.6 gl nb makyajlı kasa beyaz vectra b buldum araca 3 yıldır binilmemiş garajda muhafaza edilmiş km 75000 de 70binde tüm bakımları yapılmış triger değişmiş faturalar ,ı gördüm sordum doğrıulandı sadece sol arka kapıda yüzeysel boya mevcut gerekli kontrolleri yaptırdım servis motor çok iyi dedi kaportacı çekiç yok değişen yok sağ kapıda boya var dedi cihazlada ölçtürdüm aynen öyle çıktı sadece sağ araka kapıda yüzeysel yürüyen aksam çok iyi 4 lastik sıfır içinin temizliği inanımaz derecede temiz lpg yok hiç takılmamış fiyat son 16.500 dediler sizce ne yapmalıyım
4 cam otomatik
merkezi kilit alarm
abs
klima
imobilizer
yol bilgisayarı yok(benim için çok önemli değil)
hava yastığı sürücü yolcu
yanlız bu araçta yan hava yastığı varmı yokmu servise sormayı unuttum

sizce alınırmı fiyat nasıl

Son düzenleme:
allah razı olsun arkadaşlar sağolun 15 kişi bakmış değerli fikirlerinize başvurmuştum ama

3 yıldır kullanılmamış derken hiç mi kontak açmamış yoksa nadir mi kullanılmış...

Ben şuan Astra G kullanıyorum bundan önce bende de Vectra vardı ve cok memnundum.Bu temizlikte arac zor bulunuyor,bence fiyatı biraz daha düşürt...
selamlar
Allah kaza bela vermesin.

3 yıldır kullanılmamış derken hiç mi kontak açmamış yoksa nadir mi kullanılmış...

hocam 2005 te 70000 de tüm takım takravat vs değişmiş 3 yılda 5000 km kullanılmış içinin temizliği yürüyeni motoru itibari ile km geri çekme söz konusu değil adam yurt dışındaymış türkiyeye geldiğinde yazları kullanmış 5000 km

içine sindiyse al abi kaçırma

içime sindi abi gönlümden 2001 geçiyordu ama böyle temizide kolay kolay bulunmaz yarın kısmetse işi bitirecem

Geri