arka tampon kamerası hakkında bilgi??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mhdx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mhdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar arabama kamera taktırmak istyom biraz bilgi verirmisinz nasıl oluyo gruntu netlıgı nasıl ekranda bide tampondan gelen kameranın kablolarını nerden geciriyorlar yardımcı olsanız sevinirim

kablolar arabanın altından da geçirilebilir, içinden de. görüntü kalitesi kameranın ve kullanacağın ekranın kalitesine göre değişir. ccd kameralar daha iyi sanırım

tampona yaptırma hep diyorum bizim burda suzuki vitarayı patlatmışlar kadın kameralı alarm taktırmış herhalde hırsızlarda kamerayı görünce kesin bu double din yada indash teybe bağlıdır bu arada anfide vardır tesisatda vardır diye düşünmüşler aracın arka kelebeği patlatmışlar tabi araçda hiç bir şey yok alarmın minik lcd sini bile almadan çıkmışlar kadın polis çağırmışdı..

yani kamerayı benim nacizane fikrim tampona yaptırma ben bile hırsız olsam kamerayı görsem derim bunu yaptıran adam kesin arabaya tesisatda yapmışdır teypde takmışdır çünkü genelde kameralar bu tip sistemleri yapan insanların devamında yaptığı bir aksesuar

zaten çoğu araçların orjinal teypleri de kamera girişi yok desteklemiyor haliyle adam kaliteli bir teyp almak zorundada kalıyor onu almışken anfide alıyım diyor falan filan bu böyle gidiyor...

ben gtc yaptırdımm arka tamponu deldıler taktılar camerayıı goruntu guzeldıı jvc monıtor koydumm guzel olduu hıcte bır sorun yasamadım yanıı :D kablolarda arabaın ıcınden gectıı :D

ben pioneer avh 5950 kullanıorum in-dash + cenmax gece görüşlü kamera taktırdım goruntu olarak suana kadar hiç bir sorun yasamadım zifiri karanlıkta çok net goruntu alıyorum... kabloları da hatırladıgım kadarıyla geri vites tribi oldugu için stoplara baglanmak zorundalar yani stoplardan ön konsola gorunmucek bır sekılde yapıyorlar
hırsızlık konusunda Hakan arkadasımızın dedigini dikkate almanı onerırım, aracı bıraktıgın yer site içi veya guvenlikli bir mevki degilse aracın göze batar...

ben pioneer avh 5950 kullanıorum in-dash + cenmax gece görüşlü kamera taktırdım goruntu olarak suana kadar hiç bir sorun yasamadım zifiri karanlıkta çok net goruntu alıyorum... kabloları da hatırladıgım kadarıyla geri vites tribi oldugu için stoplara baglanmak zorundalar yani stoplardan ön konsola gorunmucek bır sekılde yapıyorlar
hırsızlık konusunda Hakan arkadasımızın dedigini dikkate almanı onerırım, aracı bıraktıgın yer site içi veya guvenlikli bir mevki degilse aracın göze batar...

bi kac foto koyda soyle zifri karanlikta bizde bi bakalim merak attim valla helal olsun bu kameraya

gece görüşlü kameradan vardır benim yiğenin mercedes de var ama onun ki plaka altında saklı hiç bir şekil dışardan görülmüyor belkide orjianldir o kadarını bilmiyorum

duruma bağlı ortalama 1 hafta yada 5 günde gelir bana en erken 3 günde geldi ki şok olmuşdum en geçde 2 haftada geldi :D

Geri