Arka Tampona Sürtmüşler, Ne yapmalı ?

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar akşam üzeri evin önünde araç dururken vatandaşın biri yanaşayım diye baya bir sürtmüş, onun araç daha da kötü olmuş bizim marketçi olayı görmüş onun dediğine göre... Onun kapı boydan boya sürtülmüş... hemen müdahale etmiş, adam telefonunu bırakmış sorun olursa arasın diye... Baya bir beyaz boya izi vardı, yıkamacıya götürdüm sildik baya geçti gibi ama bir yerde siyah derin bir çizik var, tampon boyasının altına geçmiş artık... Araca pasta cila yaptırmayı düşünüyordum zaten, geçirir mi diğer lekeleri? Siyah çizik için ne önerirsiniz? Ziebart tarzı yerlerde minik rötüş gibi bişey mi attırsak acaba?
Adamı da aramak istemiyorum artık olsun varsın istemeden olmuş... Nazar'ı olsun kalsın diyorum bazen de içimden... Siz ne dersiniz?

210620124053.jpg

Rötüş olur sanki. Bence bu şekilde. Geçmiş olsun nazarlık olmuş artık =)

geçmiş olsun meslektaşım bence arayın adamı ve tamir lokal boya ile halledin sıfır gibi çıkar.neticede tampondur değişmesi ya da boyanması önemli değil. baktıkça canının sıkılmasından iyidir...

keşke yıkatmadan foto v.s. çekseydiniz. adamı arayın tampondaki masrafı karşılamasını isteyin ayrıca tırnak v.s. kırıklmış olabilir içten.. eğer adam size olumlu yaklaşmazsa elinizde plaka varsa gidip karakola şikayetçi olun trafik sigortası bedava halleder...

geçmiş olsun.
bana sorarsan bi pasta ile kendin dene derim olduğu kadar olsun. geçmesse dediğn gibi nazarlık olarak kalsın.

Geri