arkadaşlar astra teyp ile ilgili bi problemim var

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan warsem
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

warsem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim teybim sc 303,çok uzun zamandır çok iyi çekmio hep bi cızırtı oluodu,ve mesela radyoyu açardım bzen 1dk sonra bzen 10 bzen 5 böle değiseşn dakikalrdan sonra sen komple giedrek sdce hışırtı oluyor.bunu hep teybin code nun girilmediği nedeniyle düşünüodum,kodunuda bilmiyorum.teybi açarken bilgi ekranı code dierek teyp açılıyor normalde safe demesi grekmez mi,acaba code grilmeyen teyplerde böle mi oluyor yoksa bnim sorunum code olayı değil mi?

kodla alakası yok. teybiniz dekode edilmiş yani menüden kod sorma fonksiyonu devre dışı bırakılmış

anten çıkmış olabilir. onu kontrol edin

Teypin radyo sinyallerini alan bir parçası (alıcı tuner sanırım) oluyor. Onun değişmesi gerekebilir. Daha önce kullandığım aracın radyosu senin gibi olmuştu. Her hangi bir elektronikçi yapabilir sanırım. Ben tamir ettirmiştim.

kodla alakası yok. teybiniz dekode edilmiş yani menüden kod sorma fonksiyonu devre dışı bırakılmış

anten çıkmış olabilir. onu kontrol edin

peki nasıl tekrar kod sorma fonksiyonunu devreye sokabilirim gerçi kodu da bilmiyorum

alıcı tuner ne kadara yaptırmıştın hatırlayabiliyor msun

selam arkadaşlar. 2004 model g kasa cd çalarımda eject tuşuna bastıgımda içerdekı cd dışarı atmıyor. bazen cd calıyor ama nadıren o da. yanı ne cd okunuyor ne de dışarıya verıyor. yardımcı olursanız sevınırım.

Geri