Arkadaşlar kısa ve 1,2 net bilgi gerekli.

semihalias

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba arkadaşlar,aranıza hayatımdaki ilk opelle katıldım.Bmw 3.20 ci coupe aracım vardı,bi yanlışlık ve sinir ile Opel corsa van 2003 1.7 Dti 'sanırım aldım üstede nakit alarak ama bir hata yapmışım,aracı satan hususi dedi satıştan sonra evrakları bir aldım ruhsatta yazan.

Cinsii : Kamyonet Kapalı kasa

noter satışındaki geçici belgede ise

Cinsi : Kamyonet panelvan

kullanım amacı : Hususi

Koltuk sayısı : 5

Şimdi araçta cam mevcut ama ruhsat yada gecici belgede göremedim camlı van olarak,bu durumda işlenmemiş mi oluyor,yani cezamı yerim.Birde Kullanım şeklinde hususi olarak görünüyor bundan ötürü aracı komple otomobil sınıfına sokma şansımız yok hehalde 2 yılda muayene durumu ve düşük mtv için.

Bilgilerini için çok teşekkürler şimdiden.

Öncelikle merhaba arkadaşlar,aranıza hayatımdaki ilk opelle katıldım.Bmw 3.20 ci coupe aracım vardı,bi yanlışlık ve sinir ile Opel corsa van 2003 1.7 Dti 'sanırım aldım üstede nakit alarak ama bir hata yapmışım,aracı satan hususi dedi satıştan sonra evrakları bir aldım ruhsatta yazan.

Cinsii : Kamyonet Kapalı kasa

noter satışındaki geçici belgede ise

Cinsi : Kamyonet panelvan

kullanım amacı : Hususi

Koltuk sayısı : 5

Şimdi araçta cam mevcut ama ruhsat yada gecici belgede göremedim camlı van olarak,bu durumda işlenmemiş mi oluyor,yani cezamı yerim.Birde Kullanım şeklinde hususi olarak görünüyor bundan ötürü aracı komple otomobil sınıfına sokma şansımız yok hehalde 2 yılda muayene durumu ve düşük mtv için.

Bilgilerini için çok teşekkürler şimdiden.

ilk önce geçmiş olsun ruhsatta otomobil olarak geçmesi gerekiyordu 2 sene muayene ve vergi düşüklüğü ıcın
aracı otomobil sınıfına sokabilirsin ama 3000-4000 arası masrafı çıkabilir bunlar genelde fabrıka cıkıslarında ılk ruhsat çıkarken otomobil olarak çıkar
daha önceki berlıngo aracımda da kapalı kasa kamyonet camlı Van olarak geçiyordu ve ruhsatta yazan 5 kışı kapasiteli yolcu nakli ve hususi ibaresi vardı ve araç orijinal fabrika çıkısı camlıvandı sonradan açılma degıldı

Geri