Arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan rvrv55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

rvrv55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Aracım vectra 2000 motor 96 model.. Şu an aracımda landi marka lpg takılı. aracı alalı 2 sene oldu. Başlarda çok iyi idi hiç bir sıkıntısı yoktu ama sonradan arızalar baş göstermeye başladı. İlk olarak aracım gazda iken çekişten düşmeye ve rölantide iken stop etmeye başladı. Neyse ustaya götürdüm. Bilgisayara bağladı filan gaz ayarını yaptı. bir iki gün idare etti ama yine aynı problem olmaya başladı. Tekrar götürdüm ustaya. Daha sonra tüp enjeksiyon sitemi tıkanmış dedi. Değişmesi lazım dedi. Ama bu eski sistem bulmak zor olur dedi. Ben bayağı bir aradım bulamadım landinin eski parçasından. Fazla vaktim yok dedim. O da atikerin enjeksiyon parçasını aldı matkapla deldi filan oldu. Bir sene öyle bindim. Sonra bir ay öncesine kadar bu sefer üstünde vakum-presss gibi bir sey yazan kibrit kutusu büyüklüğünde bir parçadan acayip gaz kaçırmaya başladı. Ustaya götürdük. Bu da olmaz dedi. Bu da değişecek eski, ve üretilmiyor artık dedi. Uydur ma bir şey taktı. Neyse o da oldu filan. Ama şimdi de arabam gaz da acayip titremeye başladı. Ve ustaya götüreceğim ama yeni bir sistem taktıracağım sıfır.. Hangisini taktırmalıyım? Not; muştayım ve burada atikeri iyi şekilde montaj yapabiliorlar. Zavoli de var ama montajından emin değilim.. Teşekkürler şimdiden. Uzun yazdım kusura bakmayın..

vectra için 2 sene bindim 1 kez sorun yaşamadım..bu yüzden zavoli diyorum...

servisinin yaygın olması nedeniyle atiker taktırabilirsin. eğer varsa lovato da düşün derim.

Geri