Arkadaşlar yardımm

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan c0nnet
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

c0nnet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bi araç var alacagım 2005 Corsa 1.3 CDTI Enjoy araba cok hoşuma gitti fakat Dizel araç olduğu için Kilometresi kafamı karıştırıyor 182.000 'de sizce 182.000 km Dizel bir araç için nasıl ? Lütfen bilgisi olan arkadaşların desteğini istiyorum kararsız kaldım :o

Km ye pek takılmayın , araacın baskı balata trıger zıncırı vs degıstıyse sıkıntı olacagını sanmıyorum sonucda yaş olarak o kadar buyutulcek bır yası yok hemde orjınal km oldugunu bilirsiniz .. Belkıde pıyasada olan bır suru 60-70-80 bınde olan dızel aracların km lerı dusurulmusdur ..

ben pek tavsiye etmem. aracı kötülemekten değil yanlış anlaşılmasın; olaki satmaya kalkışırsanız çok zor elden çıkartırsınız. şimdiden 182binmiş zaten. e siz bunu al sür edince 200bini devirirsiniz diye düşünüyorum. ondan sonrada satmaya uğraş dur. bizim insanımızda var bu ön yargı ister istemez (ki çoğu zaman haklı olarak) o yüzden bence 1-2bin daha koyun km'si daha düşük bir araç alın.

ben pek tavsiye etmem. aracı kötülemekten değil yanlış anlaşılmasın; olaki satmaya kalkışırsanız çok zor elden çıkartırsınız. şimdiden 182binmiş zaten. e siz bunu al sür edince 200bini devirirsiniz diye düşünüyorum. ondan sonrada satmaya uğraş dur. bizim insanımızda var bu ön yargı ister istemez (ki çoğu zaman haklı olarak) o yüzden bence 1-2bin daha koyun km'si daha düşük bir araç alın.

:good::good::good:

ne kadar bakımlı olursa olsun satarken zarar edersiniz belki araç gerçekten sorunsuz binilcek bi araçtır ama km korkutuyor insanları.

Geri