Aslanı satıp ne alsam acaba...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cihanbey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar;

uzun zamandır yoktum aranızda ama eskiler bilir beni :) tekrar aranızda olmaktan mutluyum. Ben 2000 model Opel Vectra 2.5 V6 sahibiyim.. 3.5- 4 yıldır araç bende çok da memnunum malum şeytan gıdıklıyor artık kan tazelemek gerekiyor. :D
Bu aracıma eş değer tavsiye edeceğiniz model ne olabilir acaba yardımlarınız için çok teşekkür ederim :)

2.8 vectra gider:) es deger dedigin icin böyle söyledim. 6 dan sonra 4 tuhaf oluyor:)

vaaayy erhan ,hoşgeldin :) seni yeniden görmek güzel ...

aslanı satma planlarına başladın demek. bir ara sahibindende vardı sanırım. tekrar ilan vereceksen, opelimnet ve hüseyin abinin sitesi olan kacagidiyo.com, Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi , ücretsiz ilanda yeni adres burayada ilan ekle. senin 2.5 sport gibi temizini görmedim daha. en azından sitemizden biri alsın :)

bende emrah abiye katılıyorum güzel bir 2.8 opc yakışır sana....

2.8 vectra gider:) es deger dedigin icin böyle söyledim. 6 dan sonra 4 tuhaf oluyor:)

aynen öyle aşağısı kurtarmaz :)

vaaayy erhan ,hoşgeldin :) seni yeniden görmek güzel ...

aslanı satma planlarına başladın demek. bir ara sahibindende vardı sanırım. tekrar ilan vereceksen, opelimnet ve hüseyin abinin sitesi olan kacagidiyo.com, Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi , ücretsiz ilanda yeni adres burayada ilan ekle. senin 2.5 sport gibi temizini görmedim daha. en azından sitemizden biri alsın :)

bende emrah abiye katılıyorum güzel bir 2.8 opc yakışır sana....

Teşekkür ederim ethem abi hoşbulduk :)
aklımdan geçmiyor değil 2.8 opc aslında bakim bi sahibindene varmı
hüseyin abinin siteyede koyim ilanı zaten verdim ilanı sahibinde ne :cool:

ilan vermeye başla o zaman :)

araç efsane 2.5 sport zaten. alan yaşadı :)

Geri