Astra 1.4 T benzin yakıt

Zeynelyalman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra 1.4 T almak istitorum. Manuel. Lpg yok. Kullanan arkadaşlar ne yaktıpı hakkında bilgi verebilir mi?

Otomatik olanını aldım, sanırım 1lt kadar fazla yakıyor, ben LPG taktirmayi düşünüyorum, benzin 6.5lira sanırım birkaç aya rahat 7lira olur. Bu arada bahsettiğim araç Astra j 1.4T.

Bende otomatiğine biniyorum. Gayet memnunum, ancak çok yakıyor :( LPG düşünmüyorum :)

Otomatik olanını aldım, sanırım 1lt kadar fazla yakıyor, ben LPG taktirmayi düşünüyorum, benzin 6.5lira sanırım birkaç aya rahat 7lira olur. Bu arada bahsettiğim araç Astra j 1.4T.

Teşekkürler üstadım ama düz vites. Ne yakıyordu senşnki?

Hakkını veriyor diyeyim :) Bu arada k kasadaki 1.4T farklı, direk enjeksiyonlu, lpg işi onda biraz daha meşakkatli.

Lpg düşünmüyorum. Aracı daha almadım.Eğer veriler 10 tl ve üstüyse almayacağım. 8-9 ise almayı planlıyorum. Onun için bir araştırma yapıyprum

Düze
Lpg düşünmüyorum. Aracı daha almadım.Eğer veriler 10 tl ve üstüyse almayacağım. 8-9 ise almayı planlıyorum. Onun için bir araştırma yapıyprum
Düzeltme: 10 tl değil LT 😊

Fabrika verisi otomatik için 9lt, düz 8lt, ben şehiriçi 11-12 lt ile geziyorum ama küçük yerde yaşıyorum ve araç daha yeni, uzun yolda 6lt rahatlıkla yakaladım, uzun yolda düz otomatik farkı pek olmaz ama şehiriçi 10lt yakalanabilir ama yaşadığınız şehir ve kullanım tarzınız çok onemli.

5 kişi şehir içi 9.5 litre 2 kişi 8 lt yakıyor
Uzun yolda yüklü ve 2 kişi 8 lt
Uzun yolda tek ya da iki kişi 7 lt üstünü görmedim hiç lpg yok yakıt petrol ofisi ve aytemiz
Ortalama hız 120-130 şehir dışı
Hatta video vardı benim bulursam atarım 4.5 lt yaktığım.
Araç otomatik 1.4t 2012
Buldum 90 ile giderken 4.2 yakmışim
Görüntüleme: https://youtu.be/Mqf0AsclS0w

5 kişi şehir içi 9.5 litre 2 kişi 8 lt yakıyor
Uzun yolda yüklü ve 2 kişi 8 lt
Uzun yolda tek ya da iki kişi 7 lt üstünü görmedim hiç lpg yok yakıt petrol ofisi ve aytemiz
Ortalama hız 120-130 şehir dışı
Hatta video vardı benim bulursam atarım 4.5 lt yaktığım.
Araç otomatik 1.4t 2012
Buldum 90 ile giderken 4.2 yakmışim
Görüntüleme: https://youtu.be/Mqf0AsclS0w

Otomatik buysa manhel daha hesaplı ılacak demektir. Oamaniyeden biri 12 lt dedi manuel vites 😳 aklım gitti😆

Geri