Astra cd calar

bodemiller

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar iyi bayramlar...
Astra h 2012 1.3 ctdi aracimin cd calari cd almiyor yarida kaliyor sanki arada birsey takilmis gibi zorlamakda istemiyorum .. neyse asıl konum yetkili servisi aradim bayramda acikmi getireyim araci diye sorunun ne oldugunu sordu bende söyledim bana cd calara bakmiyoruz falan dukkana git dedi böyle birsey olabilirmi ?

ilk vectra,corolla,megane araçlar çıktığında bunlarda Philips müzik sitemi vardı radyolarında araçların logoları olsa bile,üretici philips idi bundan dolayı bu cihazların arızalarına philips yetkili servisleri baktı,sizide benzer durumdan dolayı cd çalar tedarikçisine/servisine yönlendirmişler,gayet normal.İster yetkili ister özel servise gidip cd çaları tamir ettirebilirsiniz,bendede aynı durum var cd'yi en sonunda aldı ve cd içinde kaldı artık geri vermiyor bende tamir etmek için cd mekaniğini söktüm şuanda cd çalışmıyor,sıcaklarda veya uzun süre cd çalar içinde cd bırakmayın.

Cd yi bi şekilde çıkarsanız dahi tekrar yutacaktır tamir ettirseniz dahi.cd eject tuşuna sürekli basarak kredi kartına benzer bir kart yardımıyla kurcalayın cd yuvasını şanslıysanız belki verir.
Öneri olarak kullandığınız cd lerin en orjinal be en ince olanını kullanın yazım hızını da em düşük hızda yazdırın pc de

Sony E6603 cihazımdan gönderildi

Geri