astra cd lpg de kaç kr. yakıyo

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan usta...
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

usta...

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar rekor yakıt fıyatlarıyla beraber 2.50 nın altında lpg yok gıbı malesef sizden ricam astra cd kulananlar lpg yi kaçtan alıyosunuz ve sehır ıcı dısı ortalama yakıt tuketımınız nedır. Tesekkurler

evet hocam cok yardımcı oldu lakın tum opellerı kapsıyo ben sadece astra cd için sormustum vede yakıt fıyatları falan farklı sımdıkıyle tesekkur ederım yınede ...

benim astra cd en iyi şehir içi ağırlıklı ortalamada 8.6lt yakıyordu %20 fazla yaktığını düşünürsek lpgde 10.3lt yakar 25-26 kuruş.. uzun yolda 5 lt yaktığı olurdu 110 sabit hızda lpgde 6 lt yapar 15 kuruşa kadar düşebilir.

peki hocam çok sert araba diyo bazıları katılıyomusunuz sürüş zevki vermiyomu size yada çokmu ses yapıyo

Ben CD astramı satıp H kasa dizel astra ve sonrasında C kasa dizel corsa aldım, aralarında en sorunsuz ve zevkli olan Astra CD'ydi zaten ben sattıktan sonra bu kasa inanılmaz değer kazandı.

Sert derken konforundan bahsediyorsanız yeni bir set amortisörle son derece konforlu bir araç. 170bindeki corsama sert amortisör taktım çıkanlar taktıklarımdanda sert hale gelmişti konfor için önerildiği gibi 80binde amortisör seti şart bence hangi araba olursa olsun.

Geri