astra cdti

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan copcu06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar arabayi alali iki hafta oldu.gaza basinca dizelin sesin den baska sikirti geliyor motordan servis ve ustalar normal sesi diyorlar daha önce astra h disel vardi böyle bir ses yoktu.enjektör böyle bir ses yaparmi.sanki metal birsey bir yerde titriyor gibi

Ynt: astra cdti

bir video ile sesi paylaşmanız tespit eçısından daha faydalı olacaktır videonuzu bekliyoruz

Yarin yada aksam yukleyim.astra cdti kullanan arkadaslarda buna benzer ses varmi acaba gaza basarken geliyor.iki metal cubugun hizli bir sekilde bir birine vurmasi gibi dün servise götürdüm enjektör sesi ve normal dediler.

Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Sizin araç 1.7 CDTI mı 1.3 CDTI mi acaba?

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Ben de Hakan Bey (ozgun88) gibi düşünüyorum. Malum dizel Astra kullanan kullanıcılarımızın bir çok ses şikayetleri var ve hepsinin attığı videodaki ses farklı geliyor. Bu sebepten kesin emin olamıyoruz. Video yükleyebilirseniz sorununuzun netleşmesi açısından faydalı olacaktır.

Aracın çekişinde vs. bir düşme var mı? Veya kaputu açtığınızda anormal bir durum görebiliyormusunuz? (yağ akıntısı vs.) gibi?

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Ben de Hakan Bey (ozgun88) gibi düşünüyorum. Malum dizel Astra kullanan kullanıcılarımızın bir çok ses şikayetleri var ve hepsinin attığı videodaki ses farklı geliyor. Bu sebepten kesin emin olamıyoruz. Video yükleyebilirseniz sorununuzun netleşmesi açısından faydalı olacaktır.

Aracın çekişinde vs. bir düşme var mı? Veya kaputu açtığınızda anormal bir durum görebiliyormusunuz? (yağ akıntısı vs.) gibi?
motor tertemiz,cekis normal arac 1.7 110 ps

bahsettiğiniz türdeki ses normal değil, dizellerde triger kayışı zincirlidir, bahsettiğiniz ses zincir sesi gibiyse kontrol ettirin,

[quote author=ac@d link=topic=12869.msg304706#msg304706 date=1409915865]
bahsettiğiniz türdeki ses normal değil, dizellerde triger kayışı zincirlidir, bahsettiğiniz ses zincir sesi gibiyse kontrol ettirin,

[/quote bundaki zincir deyil]

Video cektim ama buraya atamadim.youtubeye (astra j 1.7 cdti motor sesi ) diye yükledim.bakarsaniz sevinirim

[quote author=mucahitduran link=topic=12869.msg304679#msg304679 date=1409913853]

[/quohttps://www.youtube.com/watch?v=v8BLWTHGpDkte] video cektim se fazla anlasilmiyor.yinede bir bakin

Geri