Astra Classic 1.6 Twinport Klima Kompressörü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ksert007
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ksert007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.haberturk.com/haber.asp?id=147613&cat=200&dt=2009/05/192006 model Astra Classic 1.6 NB Twinport aracımın Klima Kompressörü bozulmuş denildi. özel bi opel servisinde baktırmıştım fiyat olarak da 1500-1600 civarı dendi. çıkma 750-800 civarı olduğunu söyledi usta. klima da ilkin fan çalışmıyordu temessızlık gibiydi bazen çalışıyor bazen çalışmıyordu sonraları tamamen sıcak hava üflemeye başladı gaz değil dediler. geçen yazdan beri klimasızım. şimdi taktırmayı düşünüyorum da fiyatları hakkında bilgi almak isityorum. şırnaktayım ama diyarbakırlıyım büyük ihtimalle ancak diyarbakırda yaptırabilirim. ilginize tşk.http://www.opelim.net/forums/newthread.php

ankara veya istanbulda tamir ediliyor kargo ile gönderebilirsin 350 civarı tutuyordu en son sizin oralar zaten sıcak olmaz boşver :)

elimde birane 1.6 twinport araca uygun klima kompsoru var eger işinize yararsa irbibaa gecin benimle cok uygun fiyata veririm size astra g 1.6 twinport z16xep motora uygun

aynı sorun bende de vardı. çok araştırdım. nereye gitsem (opel servisleri) değişecek dediler.sırf klima tamiri yapan bir yere 125 liraya tamirini yaptırmıştım, bilgin olsun. önce tamir işine bak

sadece bir anımı yazayım, 2005 astra h elegance aracımı opel mar a götürmüştüm bir kere. neyse eleman geldi sonra. klima kompresörü bozuk dedi. kaç para dedim. aynen 1300 tl fiyat çekmişti. dedim nasıl olur. bozuk dedi. neyse aracı aldım. yolda ketim kenara. açtım klimayı. harika soğuk hava üflüyor. olay şu, elegance ların ekranından klimayı aktif hale getirmek gerekiyor. bizim YETKİLİ hani opel araçları çok iyi bilen servis elmanları bu dediğim kısmı açmıyor. dolayısıyla sadece hava üflüyor. soğuk hava gelmiyor. döndüm mar a. indim direkt servise. çağırdım şefini. klima kompresörü bosuktu dimi dedim. evet beyfendi dedi. gel yan koltuğa otur dedim. oturdu. açtım klimayı. adam şok oldu. nasıl olur flan dedi. önce opel astra kullanmayı öğrenin bence dedim ve olayı anlattım. ya çok özür dileriz flan filan. unutmuşuz dediler. bu nasıl yetkili servis. şimdi sen al aracını buraya bırak. valla komple aracın her şeyini değiştirirler.
neyse sadece klimayı duyunca bunu yazmak istedim. uzun lafın kısası, git dışarda yaptır abicim. yetkili servis HİKAYE

kompresörün nesi varmış acaba elektirik geliyor ama calışmıyormu eğer öyle ise size yardımcı olabilirim irtibata gecebiliriz

Geri