Astra Classic 3 2011 hoperlör

salihcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Astra Classic 3'lerde hangi marka ve model hoperlörler kullanılıyor fabrika çıkışı bileniniz var mı acaba ?

o araç için marka ve model yok orjinal hoparlörlerde.

Bende sorayım;
Acaba kapı içlerindeki hoparlörleri çıkarıp aynı ebatta kaliteli bir marka hoparlör taksak ses kalitesinde artış olurmu?
Birazda watt olarak kuvvetli taksak teyp beslermi?

Bende sorayım;
Acaba kapı içlerindeki hoparlörleri çıkarıp aynı ebatta kaliteli bir marka hoparlör taksak ses kalitesinde artış olurmu?

aslında bende tam sizin dediğinizi yapacağım , o yüzden orjinallerinin model bilgisine ulaşsa idim watt bilgisidir ne bileyim ohm gücüdür bunlara göre yeni bir hoperlör bakacaktım ama arkadaşın söylediğine göre belirli bir marka/model yokmuş

marka model ayrı güç bilgisi ayrı tabi.
orjinalleri 4 ohm gücü de 5-10 watt arası.
zaten orjinal ünite de 4x10 4x12 watt çıkışlı.
onların yerine daha kaliteli birşeyler takarsanız ses bir mktar farkeder.ama çok da güçlü birşey takmayın ki volume biraz açınca orjinal ünitenin çıkışlarına zarar vermesin.

marka model ayrı güç bilgisi ayrı tabi.
orjinalleri 4 ohm gücü de 5-10 watt arası.
zaten orjinal ünite de 4x10 4x12 watt çıkışlı.
onların yerine daha kaliteli birşeyler takarsanız ses bir mktar farkeder.ama çok da güçlü birşey takmayın ki volume biraz açınca orjinal ünitenin çıkışlarına zarar vermesin.

kusura bakmayın ben soruyu yanlış sormuşum, teşekkür ederim vermiş olduğunuz bilgi için, gerekli araştırmaları yapacağım :)

Bende sorayım;

Ön kapılarda 16'lık hoparlör var. Arkalarda ise 13cm. Bildiğim kadarıyla da 16lık takılamıyor arka tarafa yersizlikten dolayı. Takılırsa da biraz uğraşmak gerektirecek işlemleri var.

Geri