Astra Classic III ile Astra J arasındaki fiyat farkı

salihcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz önce ikinci el araç fiyatlarını az inceleyeyim dedim, bizim araba kaç para ediyo nedir ne değildir diye.. Fakat enteresandır 2011 classic 3 konfor paketli araçlar genelde 35-38bin arasında fiyatlarda dolaşıyo. aksine astra j lerin fiyatlarına bakıyorum 2010 model enjoy plus donanım paketli 15bin-25bin arası km de boyasız kazasız arabalar 38bin 39bine dolu. çok garip geldi alırken sıfır fiyatlarında nerdeyse 8-9 bin lira oynuyo fakat ikinci elinde çok az fark var neden acaba.. hani aklıma yatmıyo değil aracımı satıp üstüne 2-3bin katıp yenisini almak, hem donanım olarak ekstralar var hemde son kasa sonuçta, ilerde satarken artıları olacaktır diye düşünüyorum. acaba neden fiyatları düştü bunlarında classiclerin fiyatı arttı bir fikriniz var mı ?

Classic serisi artık sorunsuzlaştı, araç kendini kanıtladı ve 2. elde prim yaptı. Özellikle dizelleri en çok aranan araç oldu. Sizin dediğiniz J kasa benzinli ve baz donanımlı olanları. Fakat J kasa görünüş, teknoloji olarak tabiki önde.

Classic serisi artık sorunsuzlaştı, araç kendini kanıtladı ve 2. elde prim yaptı. Özellikle dizelleri en çok aranan araç oldu. Sizin dediğiniz J kasa benzinli ve baz donanımlı olanları. Fakat J kasa görünüş, teknoloji olarak tabiki önde.

Doğru söylüyorsunuz baz model diye geçiyor fakat özelliklerini yazmış satıcı açıklama kısmına, bakıyorum baz model bile olsa benim aracımdan daha üstün ekstra 2hava yastığı esp ve hatıırlayamadığım birkaç güvenlik donanımı.. hız sabitleyici yağmur ve far sensörü de var ama tabi bunlar benim aracımdada mevcut, o yüzden garibime gitti..

Doğru söylüyorsunuz baz model diye geçiyor fakat özelliklerini yazmış satıcı açıklama kısmına, bakıyorum baz model bile olsa benim aracımdan daha üstün ekstra 2hava yastığı esp ve hatıırlayamadığım birkaç güvenlik donanımı.. hız sabitleyici yağmur ve far sensörü de var ama tabi bunlar benim aracımdada mevcut, o yüzden garibime gitti..

Şuan Classic III orta sınıfta aranan, kullanılan araçların başında geliyor. Yeni kasa bir araçtan ilk 2 yıl uzak durmak gerek :)

ikinci yılını 2012 yılının ortasında dolduracak yanlış bilmiyorsam, sanırım öyle ahım şahım da bir problemi yok yani en azından forumlarda dikkatimi çektiği kadarıyla.. hatta astra h ların daha fazla kronik sorunu var diyebilirim :)

Benim de dikkatimi çekmişti... 1.6 T Cosmo modelleri 50-52 civarı hatta... Araçlar full ve sorunsuz. İlginç :)

Benim de dikkatimi çekmişti... 1.6 T Cosmo modelleri 50-52 civarı hatta... Araçlar full ve sorunsuz. İlginç :)

Şuan gerçekten soru işareti oldu benim için bu konu, acaba aracımı değiştirsem benim için mantıklı olurmu kararsızım yani :S

Şuan gerçekten soru işareti oldu benim için bu konu, acaba aracımı değiştirsem benim için mantıklı olurmu kararsızım yani :S

İmzanızdaki aynı araca sahibim. Biraz birikmiş param var bu sene kız arkadaşımla evlilik düşünüyoruz :) artırım yaparsam bmw alacağız yapamazsam j kasa ama bence biraz beklemelisiniz.

İmzanızdaki aynı araca sahibim. Biraz birikmiş param var bu sene kız arkadaşımla evlilik düşünüyoruz :) artırım yaparsam bmw alacağız yapamazsam j kasa ama bence biraz beklemelisiniz.

öncelikle hakkınızda hayırlısı, mutlu olmanız dileğiyle :)
bende zaten yaza kadar bişey yapamam sonuçta öğrenciyim bu işler biraz pedere bakıyo :) yazında bizim araçların fiyatları nasıl olur onu merak ediyorum tek düşüncem o, yoksa acelem yok zaten..

İhtimal olarak yakıt tüketiminden olabilir. Çoğu kişi, aracın görünümü hoşuna gidince bunu çok düşünmüyor. Sonradan LPG montajının da sorunsuz yapılamadığını öğrenince satmaya başlıyor olabilir.
İyi araştırmak lazım. Başından başarısız LPG montajı geçmiş, işlem görmüş aracı, sorunsuz problemsiz tertemiz diye satmaya çalışanlar çıkabiliyor.

Geri