Astra Classic Ön Konsoldaki Boşluk Yardım..Resimli

catterpiller

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Babamın orjinal takıntısı olduğu için arabaya cd çalar taktırtmıyor ama astra classic ön kolsoldaki boşluk olan yere cd çalar takılabilirmi oraya taktırabiliyosan taktır dedi.Bende bu konuda hiç bilgim olmadığından bi size sorayım dedim.Konsoldaki üstteki bilgi ekranı devre dışı olmadan orjinal teybi sökmeden cd çalar takabilirmiyim alttaki boşluğa ölçüler aynı aşa yukarı...
şimdiden teşekkürler.

Uploaded with ImageShack.us

takılabilir cd çalar. ama direksiyon kontrolü ikisinde de aktif olarak çalışırmı bilinmez.
ama cd çalar yerine bence cdsiz usb, sd ve auz çıkışı olan bişey tercih etmen sana kolaylık sağlayacaktır.

Dediğim cd çalarda hala kararlıyım 220 tl civari sizce takılmasına ne kadar işçilik alırlar ?

dedigin yere cd calar sigar hic bi problem olmaz. montaj icin ise internetten alip bi teypciye baglatirsan 20-30 tl alirlar diye tahmin ediyorum. yada teybi bi teypciden alirsan montaja para almazlar.

Teşekkürler Ali bakalım pederden izin koparttırabilirsek :D :D taktıracaz inş

Cd Calar Neden oraya sart koydun ki kardes.Surucu Koltuk yanı yada dıger koltuk yanına coklu cd taktırabılırsın.ßenim abimin aracında o sekılde.4-5 Cd takabılıyorsun hem.

çıkma cdr500 modelini al bunun aynısı sadece cd girişi var... astra njoy da kullanılan teyp

ya bnm aslında cd çalarla o kadar işim yok usb girişi lazımda yukarıda linkini verdiğim cd çaları almak istiyorum buqun qıttım bi dükkanada takarız dedi adam.üstteki lcd ekranı falanda iptal etmeden artık yapacaz bişeyler :)

Geri