astra eleganc cd çaları

haakanhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Bende 2001 Astra Eleganc var örjinal cd çaları arızalandı mekaniği dağılmış dediler .bu cd çalarlardan satılan bi yer varmı kaçliradır veya arızalı olanı yapan bir yer varmı masraf bakımından servise sormayı düşünüdum arızalı olanı yaptırmak için çok masraf çıkarsa die tereddütteyim.sizce ne yapmalıyım yoksa yeni bi cd çalarmı alayım.

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sen genede bir araştır ama büyük ihtimalle fazla masraf çıkabilir serviste diğer yerlerde orjinal yapamayacağından fazla gitmez en güzeli imkanına göre sony veya pıoneer al her bütçeye göre bu markalarda bulabilirsin ama öncelik ile servise bir sor sen

haakanhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi aradım hocam servisin dediği bakımını istanbulda tek bir yerin yaptığını söyledi.sıfırını sordum 1000 ytl falan dedi o kadar edermi ya bu anlamadım bende valla

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlara göre ediyor ama ona 1000ytl verileceğine en kralından sony-pıoneer-alpine alırsın yada normal bir teyp alıp arabana tesisat kurarsın...:)

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Istanbul Topkapida Bir Han Vardi Ben Sordum Geçen Sene 450 Demişti Sifir

haakanhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet torpidoda

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1000 ytl uçmuşlar abi bir tane note book cd çalar alsan onu oraya momtajlasan yine okadar etmez

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boşver ya napcan orjinalini hazır bozulmuşken ve o para onada verilmez ayrıca ne mp3 var nede başka özellik git sony, pıoneer, jbl felan al bluetoot, usb, hareketli ekran v.s. v.s. özellikler var. ben olsam 1000 ytl özlsem vermem o cihaza ama yol bilgisayarı ve direksiyondan kumandanın orjinali kalsın diyosan sen bilirsin ama değmez.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Opel katoloğunda cdc3 CD Changer (herhalde bundan bahsediyorsunuz) 1103 ytl olarak görünüyor. Ben almanyadan aldım bir tane ama takım halinde ve henüz elime ulaşmadı..