Astra F Kullanıcıları Buraya

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arabamı ıc dıs sonaxa vermıstım arkadaslar harbıden ıcı ılk gunkı gıbı olmus paranın son kurusuna kadar helal olsun dıyorum adamlara

Adanalı Koray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piskopatlar sol aynamı çalmışlar;aynadan hiç eser yok; etrafta kırık v.s. yok ; demin parçacıdan ayna alıp taktım ;durduk yere 40 tlye maloldu; yeni tip ayna 30tl eski tip 55 tl; bir yerde eskiden kalma tozlu bir 94 öncesi ayna buldum 40 tl dedi ve hemen aldım; bu arabayı satarsam tek sebebi şu katlanmayan komik dikiz aynaları olacak....

kardeş deseydin bende vardı eski bi tane çıkma yollardım sana alırdın.bu ara mersinde neredesin.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
kardeş deseydin bende vardı eski bi tane çıkma yollardım sana alırdın.bu ara mersinde neredesin.

acil almam gerekiyordu; dün yaylaya gittim aynasız gidmek baya zor olurdu ve jandarma durdururdu; mersinde merkezde oturuyorum;çetinkaya civarı...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam f ciler iyi haftalar
geçmiş kandiliniz mübarek olsun cümleten.

arkadaşlar son benzin zamlarından sonra lpg olayını iyice düşünmeye başladım, geçen yıl ustamın tavsiyesiyle gittiğim bir yer atikerin uygun olacağını söylemişti, iyi de bir yer biçok markanın yetliki bayii durumunda, kullananlar kullanmayanlar görüşlerinizi alayım. bilhassa ne kadar tasarruf ettiğinizi öğreneyim ki bi fizibilite çalışması yapayım.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla benimki 110-130 lira arası yakıyor brc face var ama uzun yolda düzgün giderken 100 liraya kadar düsüyo bence taktır ama montaj önemli brc için yetkili servisleri 3M mühendisliğin sayfasından görebilirsin

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
brcde yeni bi sistem çıkmıs sanırım

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bıkmış vaziyetteyim bir depoyla 460 km yaptım ama astra h ile 560 km yapıyoruz valla 100 km fark var bu kadarda olmaz sakin kullanıyorum klima acmıyorum şaka gibi 460 km gidiyor :mad:

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
neden daha fazla ödeyesiniz:D kayserili gençler siz baz alın kayseriye 90 liraya gittim geldim:D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çağatay 110-130 dedi, diğer lpg kullanıcılarının da yakıt sarfiyatlarını bekliyorum