Astra f fren ve baskı balata tavsiyesi , disk büyütme?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ilkem07
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımın baskı balata ve fren balatalarını değiştireceğim , hangi marka kullanmam gerekir ve sanayideki fiyatlar internetteki fiyatlardan pahalı , nerden almamı tavsiye edersiniz .

Bir sorum daha olacak fren diski ve kaliper takımını büyültmek istiyorum astra f ye opelin hangi modelinin fren diski ve kaliperi uyar ?

Teşekkürler.

pahalıya ucuza bakmada orjınal malzeme al valla orjınal gıbı gozukup sahte ürünler çok piyasada

ne kadar diyorlar disklere?

büyütme olayına niye girmek istiyosun ki?? durmuyo mu araç?

ben 160 a luk un baskı balata setini taktırmıştım sorun çıkarmadı şimdiye kadar.disk ve kaliperler için bişe diyemeyecem

Luk almaya karar verdim , diski büyütmeyi , aracın fren performansı hoşuma gitmiyor , fren sistemi aracın ağırlığına göre zayıf gibi geldi bana , zor duruyor.

Bende abs olmamasına karşın bazen özellikle sert fren yapıyorum fren mesafesi iyi 1 sene önce balatalar değişmişti onun mu etkisi var bilmiyorum

vectra b on fren dısklerıı ve kalıperlerını kullana bılırısn

Bizim F kasaların frenleri bencede biraz zayıf. Yeni disc-balata takıldığı zamanda farketmiyor. Ancak iyi bir lastik kullanmak gerek yoksa sürekli abs devreye giriyor.
Ben TRW-LUCAS taktırdım memnunum. sıcak havalarda bazen ses yapıyor.
Debriyaj seti için herkes LUK markayı tavsiye ediyor. En kötü ihtimalle 100 bin km gider düzgün kullanımda zaten :)

kızağa başladıktan ya da abs pompalamaya girdikten sonra disk boyutunun bi önemi yok ki, ordan sonrası tamamen lastik işi.

kızağa başladıktan ya da abs pompalamaya girdikten sonra disk boyutunun bi önemi yok ki, ordan sonrası tamamen lastik işi.

abs ıptal olarak gezıyurm ben :D

Geri