Astra F HB Radyosu kötü çekiyor yardım.

Astra98GLS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar,2 ay önce uzun aramalar sonucu astra 98 gls hb araç aldım .çok şükür bir çok şeyinden memnunum ama bu radyosu benim canımı sıkıyor.Eski aracımdan cıkardığım sony cdxgt35 teybide orjinalliğini bozmasın diye taktırmıcaktım ama gel gelelim kendine teyp ustası diye biri kesin teybin tuner dandır diyerekten teybi değişirdi. ilk değiştirdiğin de gercekten teyipten sandım ama değilmiş.araç la düz yolda giderken bile bazen iyi cekiyor bazen çok cızırtı yapıyor.anten konusunda baya doldum yardım edebilcekler arkadaslardan yardım bekliyorum hatta avcılar tarafında güvenebilceğim bi usta varsa söleyebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Hatırlatma;

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Üye Arşivi tanıtım formatı:

- İsim ve soyad
- İkamet ettiğiniz yer
- Mesleğiniz ve yaşınız
- Varsa otomobilinizin marka ve modeli

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri