Astra f, kalorifer konsol işiklarini değiştirdim.

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
bugün işler durgun olunca bende arabamın kalorifer düğmelerinin ışıklarını değiştireyim dedim ve saat 14:00 de işe koyuldum saat 18:30 da bitirdim.

izmir 2. sanayiden 5 adet lamba aldım 3 ünü panele taktım. arka cam rezistansını açan düğme lambasını değiştiremedim sanırım komple değişiyomuş o.

sonuç :

ama teyp çalışmıyor bir yerde temassızlık var, teybin arkasındaki kabloları sallayınca bazen anten kendi kendine açılıyor ve ön digital saat kendi kendine açılıyor bunun haricinde sorun yok.

fotoğraf ekte

Ekli dosyalar

• 21122010803.jpg
    21122010803.jpg
    13.6 KB · Görüntüleme: 120

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
arkadaşlar ayrıca bişey sorcam,
resimdeki en alttaki araba resmi olan uzun butonun görevi nedir ?

bu düğmenin fonksiyonu nasıl basınca basılımı kalıyor?

ben basınca basılı durmuyor da ondan sordum. butonları sökerken bu butonun altında yarım cm çapında iki ucu çıkıntılı metal yuvarlak bi parça buldum acaba onu takmammı gerekiyodu ? baktım ama takılcak yer bulamadım.

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ayrıca bişey sorcam,
resimdeki en alttaki araba resmi olan uzun butonun görevi nedir ?

bu düğmenin fonksiyonu nasıl basınca basılımı kalıyor?

ben basınca basılı durmuyor da ondan sordum. butonları sökerken bu butonun altında yarım cm çapında iki ucu çıkıntılı metal yuvarlak bi parça buldum acaba onu takmammı gerekiyodu ? baktım ama takılcak yer bulamadım.

araç içerisindeki havanın sirkülasyonu için kullanılıyor o buton.. şu an basınca basılı kalmaz çünkü fanınız sadece ön cama üflüyor, fan üflemeyi yüz veya ayağa çevirip tekrar deneyin, basılı kaldığını görürsünüz..

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
ne zor bir soru sormuşum meğer :D
cevabın için teşekkür ederim arkadaşım.

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
araç içerisindeki havanın sirkülasyonu için kullanılıyor o buton.. şu an basınca basılı kalmaz çünkü fanınız sadece ön cama üflüyor, fan üflemeyi yüz veya ayağa çevirip tekrar deneyin, basılı kaldığını görürsünüz..

az önce aracı çalıştırdım bütün konumlarda test ettim ama yine basılı kalmıyor geri geliyor. neden olabilir ?