Astra f otamatik anten

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ilkem07
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra f otamatik anten , MONTAJINI YAPTIM ,harika

Arkadaşlar aracımın teybini değiştirince otamatik antende iptal oldu , bu otomatik anteni ben amfinin tetikleme kablosu ile , tetikleme yapabilirmiyim teyp açıldığında antende açılsa , mümkünmü?

Son düzenleme:
Yeni teybinde otomatik anten güç çıkışı vardır belkide, iyice kontrol et bence.Amfinin tetikleme kablosu dediğin zaten teypten çıkan (rem fonksiyonu) yani anten kablosudur zaten.

Evet yapabilirsiniz. Bazı markalarda cd kullanımı sırasında antenin açık olmaması için sadece radio kullanımında aktif olan 12 v çıkışı mevcuttur bu özelliğe sahip bir cihaz kullanmıyorsanız remote control çıkışını kullanabilirsiniz.

( sonradan takılmış bir otomatik anten kullanıyorsanız tavsiyem teyp ve anten arasında bir röle kullanmanız olur. )

Teşekkürler bilgiler için teypte mavi bir kablo var onu amfiyi tetiklemek için kullanıyorum , aynı zamanda otomatik anten içinde kullanabilirim ozaman demi , arayada 12 v luk bir röle bağlamam gerekir , doğrumu anlamışım?

Teşekkürler bilgiler için teypte mavi bir kablo var onu amfiyi tetiklemek için kullanıyorum , aynı zamanda otomatik anten içinde kullanabilirim ozaman demi , arayada 12 v luk bir röle bağlamam gerekir , doğrumu anlamışım?

:good:

Geri