Astra G 2003 enjoy 2004 elegance donanım farkları?

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aralar araç bakıyorum da, 2003 enjoy ile 2004 elegance arasında donanım ve özellik olarak ne farklar var acaba?

- 2004 elegance xep twinport motor(105 bg) , 2003 enjoy xel (100 bg),
- Elegance'da yağmur sensörü, dijital klima, maun kaplama dashboard,
- Elegance'da ek olarak ASR var,
- Enjoy'da karartılmış far ve stop

Bunlardan başka ne farklar var, ya da yukarıda yazdıklarımdan yanlış olan var mı?
Hız sabitleyici ikisinde de opsiyonel diye biliyorum, yanlış mıyım ?

2004 elegance astra g kasanın en full donanımlı olanı diye biliyorum...
enjoylarda 2 airbag olması lazım elegancede 4 tane var elegancede dijital klima yağmur sensörü olması lazım... elegance alınacak bütçe varsa elegance alın...

Elegance 6 airbag, enjoy 4 airbag

Elegance 'da yağmur sensörü, otomatik kararan iç dikiz aynası, dijital klima enjoydan artıları

Elegance ve njoyun içindede donanım cesıtlerı var 2sininde fullunu ele alırsak
elegancede
dijital klma yagmur sensoru 8hava yastıgı otomatik kararan ıc dıkız aynası maun kaplama var bazılarında sunroof var
Njoyda
4hava yastıgı on konsol grı kaplama karartılmıs on far ve arka stoplar bazılarında sunroof var

benim bildiğim birinde dijital klima ve airbag fazla diğerinde ise sunroof var onlar yok

2003 elegance var bende,4 hava yastıklı,2004 twinport motor elegance ların 8 hava yastıklı güvenlik paketli olanları var.Bunun dışında yukarıdaki farklar var.asr,yağmur sensörü,sunroof,dijital klima...
enjoylar da karartılmış ön farlar ve füme arka stoplar mevcut...

Son düzenleme:
elegance model yılına göre fark edebilir 2001 elegance'da 4 hava yastığı analog klima z motor harici bir özellik yoktur. 2003'de elegance'da 6 hava yastığı digital klima gibi yıl atlatıkça özellikleride artıyor

2003 elegance de 6 hava yastığı yok.
opelleri n genelınde 6 hava yastığı yok zaten belki hiç yoktur.
2002 2003 elegance de 4 2004 elegance de 8 hava yastığı var.
njoylar da g kasa astra da 2 aırbag h kasa astra njoy da 4 aırbag mevcut

Geri