Astra g gösterge ve 32 pın tıd ekran arızası

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MadTurk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MadTurk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım otomatik vites astra g cd 1999 model aracımın göstergesi bozuk ama herhangi bir astra g cd modelinin göstergesi uyum sağlarmı neden diyecekseniz orda kafama takılan bir nokta var aracımda spor sürüş modu var alacağım göstergede bu varmı bilmiyorum ayrıca benim aracımın göstergesi 200km alacağım 220 buraya resmini ekliyorum alacağım göstergenin yardımcı olursanız sevinirim... ayrıca 32pin tıd ekran bozuk yazılar silik gösteriyor bunun tamiri oluyormu......
blank.gif

blank.gif
blank.gif
8374140.JPG

blank.gif

blank.gif

blank.gif
blank.gif
blank.gif

Son düzenleme:
sizn göstergenin nesi bozuk anlamadım,tamiri mümkün değil mi..hemen değiştirmeyin araştırın fikir alın.bu arada çıkmacılardan her türlü parçayı bulabilirsiniz,spor moddan haberim yok ama herhangi cd ya da elegance modelin göstergesi olabilir.
bu arada değiştirirseniz şayet,sizinkinin camı sağlamsa ben cama talibim..benim cam çatlak kıyısından,aklınızda olsun..;)

Spor sürüşten kastın TC ise normal göstergede o led yoktur.
TC yine çalışır ama göstergede ışığı yanmaz. Onuda cruise ledinde oldugu gibi göstergeyi açıp o ledi ve direncini extradan eklemen gerekir.
Ama göstergeni çok kötü değil ise değiştrene kadar tamir ettirsen daha mantıklı olur bence. Göstergeyi tamir edecek yer ekranınada bakar. Ama olur olmaz o bakınca belli olur.

göstegeye led yapayım dedim yaptımda güzelde oldu fakat takarken soketi yerine oturtum o sırada göstergenin elektronik kısmından duman çıktı korktum hemen çıkartım devrelere baktım yanan yada siyahlaşan yok. ama ondan sonra korkumdan takamadım.zaten bir türlüde göstergeyi yerine oturtamadım çıkartması kolay ama takması zor...tıd ekranada led yapayım dedim ince kağıt gibi olan kısmı çok zaman geçmesinden dolayı ışığın sıcaklığından gevremiş sökerken bir kısmı ayrıldı ekran yarım gösteriyor şuanda da

Deediğin göstergenin fiyatı uygunmu.. zaten elindekini tamir ettirmeye kalksan yaklaşık okadar bi masrafın olur.
Göstergede S ışığı eksik olabilir yanmayabilir. ama sonradan eklenir çok sorun değil.
alacağın göstergede otomatik araçtan çıkmışsa zaten vardır ozaman sorun olmaz zaten.

Geri