Astra G hoparlör

fat304h

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Aracim 2003 model Astra sedan (G kasanin uzun bagajlisi) benim aracımda sağ ön ve sağ arkada hoparlör var fakat arka kapilarda yok.

Bugun arkadaşım clio aracina idareten yaptirmak icin bir yere gitti ucuza yaptirdi bende telefonda sordurdum kapılara 2 pioneer hoparlör 120lira demiş adam.

Simdi ben internetten alip o dukkandaki kisiye yaptirmayi düşünüyorum daha ucuza getirmek icin ama astra g kapi hoparlorlerinin boyutu ne olarak geçiyor mid veya 16cm falan mi ne olarak aratacagiz arkadaslar

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önler 16 cm arkalar 13 cm olarak hatırlıyorum. forumda araştırırsanız vardı ölçüler.

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki ben sol kapilar icin alsam amfi almamada gerek var mi

Teyibiniz orjinal mi? eğer öyleyse bence önce teybinizi değiştirin ses yeterli gelmezse ozaman hoparlörde alırsınız. Çünkü teyp değiştikten sonra seste iyileşme oluyor ve yeterli geliyor. Tabiki tercihinize kalmış. Ama önce teyp değişmeli. Ön ve arka hoparlörler hakkında linkteki arkadaşın güzel bir çalışması var fikir verir size. Teyp değişin arkalara hoparlör alın yeterli gelmezse önlerede alırsınız.

http://www.opelim.net/forums/astra-tuning/95733-astra-g-hoparlor-degisimi-kapi-kilit-butonu.html