astra G karlık(!)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ResT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ResT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karlık diyince bodykit felan değil yanlıs anlasılmasın ön tamponun altındaki siyah plastik ekten bahsediyorum, geçenlerde farketmiştim ortadaki tırnakta kırık vardı bugün ani bi dönüş yaparken kaldırıma sürttü ve 2 tırnak felan tutuyo şuanda koptu kopacak yani :D daha öncede değiştirtmiştim şimdi yine aynı şey bunu kaskodan yaptırabilirmiyiz yoksa sanayide perçinleticem sürekli bununla uğraşmak istemiyorum :D

kamil , aynı olay benim başıma geldi sağlam 5-6 tane civata attırdım kurtuldum kafam rahat.kendi plastik klipsleri gerçekten güven vermiyor.

akıllı civatayla perçinlet,uğraşma kaskoyla falan..perçin attır taş gibi olur.

teşekkürler yorumlar için yarın neskara gidicem bi olmadı direk sanayi tampona ek yapmışlar sanki girdim altına bugün o ek tırnak görevi görüyo ve esnek bi yapısı yok hertürlü kırılır yani

Bu arada o parçanın ismi "Lip" diye geçiyor yanılmıyorsam. Ek bir bilgi olsun. Benim megane da da 2 perçim düşmüş sarkık duruyor. En iyisi sağlam olarak perçimletmek...

Bu arada o parçanın ismi "Lip" diye geçiyor yanılmıyorsam. Ek bir bilgi olsun. Benim megane da da 2 perçim düşmüş sarkık duruyor. En iyisi sağlam olarak perçimletmek...
bilgilendirme için teşekkürler.
evet götürdüm servise ve akıllı vida denen zımbırtıyla sanırım tutturalım lip' -karlık- neyse onda sorun yok tampondaki tırnaklar kırılmış bunun için değiştirmezler onarım verirler yapıştırsak yine kırılır dediler ve gayet saglam oldu hatta araba lifteyken asıldılar aşşa doğru gelmiyo :D başına aynı şey gelen olursa örnek niteliğinde olur sanırım

bende telle bağladım :D ince çivi ile deldim ordan tel ile orjinal olarak orda tutan bir yer var oraya doğru bağladım önden yandan falan belli olmuyor ama altına bakınca belli oluyor :)

Geri