ASTRA G KASiS GICIRTI

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AVD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet benim arabadada var,kasislerden geçerken gacırtı sesi çıkarıyo..tahminim amörtisör yada amörtisör takozlarıyla ilgili

aynen, benim Corsa'da da, kasislerden geçerken arka taraftan ses geliyor.. geçenlerde Ankara'da çok fena yağmur yağdı, ondan sonraki 2gün ses çıkmadı... ama sonra tekrar başladı ses..

1.000km. sonra bakıma götürücem arabayı, arka takozlara mı baktırayım? yoksa bazı üyelerin dediği gibi yağlatmam mı gerekiyor?

erkut çok teşekkürler yarın hemen deneyip haber vereceğim sizlere.
Ali kusura bakma ucuza yapılıyormuş sana veremeyeceğim arabayı :)))
Hepinize tekrar teşekkürler arkadaşlar.

efe corsa c lerde amortisör takozu değilde viraj demir lastiklerinden olur değiştir düzelir yan sanayi çifti 7.5 orjinali 16 lira filan astra g lerde de aynısı olabilir

terazi kol lastiklerini değiştirin sorun çözülecektir :good:

astra g mi sırf bu kasislerden geçerken ses yapmasından dolayı sattım.yetkili servis dahi bu sorunumu çözemedi kışın özellikle soğuk havalarda yapmasının normal olduğunu söylediledr bu sorunun corsalarda da olduğunu belirtiler.sadece kasislerden geçerken yapan bu ses yüzünden çok sevdiğim astra g mi sattım astra h aldım allahtan bu arabamda böyle bir sorun yok.

soğuk sıcak lastik sertleşiyo zamanla o da olur

merhaba bendede astra g var kasislerden geçerken önden gacır gucur ses geliyo arabayı yıkadığım zaman 1 hafta ses yok yıkamaya dewan ne yapalım

merhaba bendede astra g var kasislerden geçerken önden gacır gucur ses geliyo arabayı yıkadığım zaman 1 hafta ses yok yıkamaya dewan ne yapalım

arkadaşım ben opel ustasıyım ist dayım direk aracının viraj demir lastiklerini degiştiriyorsun ses gidiyor ancak yeni takılacak viraj demir lastiklerini degiştirmeden ustana söyle lastikleri takmadan vazelin sürsün içine bir daha ses yapmaz sürmesse yeniden bir zaman sonra yine başlar bu astrılarda hastalıktır GOLD MASTER İST sevgiler saglıcakla kal

Geri