Astra G Mi Astra H Mi

ASTRA G Mİ ASTRA H Mİ

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

melihoral

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G Mi Aile Arabasi
Astra H Mi Aile Arabasi

Sedan sa ikisi de aile arabası. Yeni olan H modelini seçtim ben. HB se ikisi de genç arabası. Hangisi genç arabası diye sorsaydın da G işaretlerdim, ucuz olduğu için.

Sedan Dan Bahsediyoruz Tabiki H Kasanin Hb Siyle Kiyasliyoruz
Oyla Kardeşim Anketten Oyla

bu konuyla ilgili kaç anket var bilmiyorum ama, benim görebildiklerimde kullandığınız dil biraz kaba.

Tamam Vectra,toyota,renault Hepsi Aile Arabasi Ama Birde Genç Takiminin Takildiği Araba Var Hb Arabalar Dar Ve çis Tak Arabalar

Astra H HB nin içi Astra H sedan dan daha geniş bi kere. Sedan arabaların bagajları biraz daha büyük oluyor sadece. Madem aile arabası meraklısısınız sedan Astra H var. Ha sizin astra G niz var, Astra H kullananlarla ilgili de farklı sorunlarınız varsa bilemicem tabi...

HB arabaları "gençlerin takıldığı, dar ve içinde çıstak yapılan araçlar" olarak tanımladığınıza göre...

Tamam Vectra,toyota,renault Hepsi Aile Arabasi Ama Birde Genç Takiminin Takildiği Araba Var Hb Arabalar Dar Ve çis Tak Arabalar

sedan araçlar genelde çocuklu aileler tarafından tercih ediliyo çoğu zaman görüyorum modifiye yapılmış sedan arabalar ama onlarda kullananların babaların falan arabaları genç arabası olarak 106-306 GTİ Astra G H Hb Corsa Honda Civic Hb punto golf vs. vs. genel olarak Hb arabalar tercih ediliyo bence o yüzden oy vermek zor G kasanında H kasanında HB i genç nüfusa hitap ediyo tabi orta yaş kullanamaz diye bi kaide yok

Tamam Bizde Bişi Demedik Bizde Babayiz Ve 40yaşindayiz

Geri