Astra G Ön Konsola Piano Black Uygulama Nerede Yaptırabilirim?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan nobecid
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

nobecid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar Arkadaşlar,
2000 Model Astra G Edition HB sahibiyim.Arabamı çok seviyorum ve dahada güzelleştirmek istiyorum.2000 yılında üretilmesine rağmen hala günümüzde geçerli olan güzel bir dizayna sahip olduğunu , hatta günümüzde üretilen bir çok arabadan bile ötede olduğunu düşünüyorum.

Geçenlerde forumları karıştırırken bir arkadaşımızın Astra G de ön konsol parçalarını piano black boya ile boyattığını gördüm fotolarından.Çok hoşuma gitti ve bende yaptırmak istiyorum.

Fakat bu işlemi Ankarada nerede ve ne kadara yaptıracağımı bilmiyorum.Bu konuda bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?Teşekkürler.

bende dusunuyodum bu uygulamayı forumda yapan bı arkadasa maıl attım o tafsıye etmedı neden dıye sorarsan 1 sene ıcınde boyası dokuluyomus hıc memnun değıl o arkadas bensenın yerınde olsam kapma yapdırırdım

Piano Black yerine fiber kaplamalar satılıyor arabanın tüm göğsüne uğyulanabiliyor. Havalnadırma ızgaraları orta konsol küllük vs... Düşünebilirsin...

opak opel yunus bizimkileri hep oyaptı

iyi bir boyacıda yaptırabilirsin.boyanın dökülmemesi için vernik kaplamanın kaliteli yapılması şart.

iyi bir boyacıda yaptırabilirsin.boyanın dökülmemesi için vernik kaplamanın kaliteli yapılması şart.
Ankarada tavsiye edebileceğiniz iyi bir boyacı varmı bu işi yaptırabileceğim???:confused:

Ben Gümüş İstiyorum ama havalandırma aparatlarını yeni opellerdeki gibi piyano siyahının hoş olacağını düşünüyorum aplamdada opel cora var onunki orjinal ama ben astra g için istiyorum

Ben Gümüş İstiyorum ama havalandırma aparatlarını yeni opellerdeki gibi piyano siyahının hoş olacağını düşünüyorum aplamdada opel cora var onunki orjinal ama ben astra g için istiyorum

forumda MYZ nickli Mert var, onunkileri ben boyattım, bi bağlantıya geçip fotoğraf isteyin, beğenirseniz yardımcı olurum size, onunkileri gümüş gri ye boyattım,

Geri