Astra g püf noktalar ''alıntıdır''

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maavviii
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

maavviii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar başka bir sitede gördüm, belki buradada paylaşılmıştır daha önce bilmiyorum ama Astra g ile ilgili püf noktaları olduğu gibi kopyalyıp paylaşmak istedim...

''-Kapıları açmada sorun cıkartan kumandalar için anahtarın kontaga takıldıktan sonra çalıştırılmadan kontağın cevirilip kapıları kapatma düğmesine basılı tutularak frekans tekrar ayarlanır...

-DyElim ki aracımızı park ettik.farkettik ki arka cam veya on cam açık kalmış, anahtarı tekrar kontağa takmaya gerek yok şoför kapısına anahtarı takıp kitleme pozisyonunda çevirip beklediğimizde camlar kapanır....

-Arkadaşlar Astra G elegance serisi araçların ön iç tepe aydınlatma lambalarının tam ortasında araç telefonu için microphone vardır ...

-Ön silecek acik iken geri vitese takarsaniz arka silecek de calisir...

-Aracınızın farlarını yakmak için çevirdiğiniz düğmeyi kendinize doğru çekin aracın tavan lambası ve arkadakı lambalar yanar....

-Astra G lerde kilit kumandasında iki kez kilitleme var.İki kez basıp kilitlediğinizde içerden kapıdaki kilit kolunu kaldırıp açmaya çalıştığınızda kapılar açılmıyor....

-**Yol bılgısayarı olmayan astra g lerde gösterge ekranındaki iki tuşa birden 5-6 saniye basılı tuttun kısa bi süreliğine de olsa o anki hızı gösteriyor.Araç hareket etmeden de 00.0 olarak gösteriyor. Eger basılı tutarsanız gostermeye devam eder....**''

benim aracım 98 modeldi arka silecek devreye girmezdi sonradan eklenmiş bir özellik sanırım şuanki 2004 corsamda da var

Geri