Astra G Sahipleri Buraya

gunaydin garaj bugun gune yagmurla başladık allahın hıkmetı :)
boşver nazar bozar öyle kalsın kirli :good:

günaydın burak yıkamaya gerek kalmadı zaten :) yağmur yıkadı gece havalimanına giderken başladı yağmur hala yağıyo havalimanından gelirken az kala bariyerlere giriyoduk ucuz atlattık birden göt attı araba kuzen sürüyodu zor topladı altımıza ettik ama hızımızda vardı verilmiş sadakamız varmış :D

eyvahlar olsun gecmiş olsun kardeşim bununla kal :(
anı dıreksıyon hareketı verdıysenesınız got atar ıyı toplamışınız ön ve arkadan ani harekkette cok kayma yapıyor opel :)

günaydın burak yıkamaya gerek kalmadı zaten :) yağmur yıkadı gece havalimanına giderken başladı yağmur hala yağıyo havalimanından gelirken az kala bariyerlere giriyoduk ucuz atlattık birden göt attı araba kuzen sürüyodu zor topladı altımıza ettik ama hızımızda vardı verilmiş sadakamız varmış :D

Gecmis olsun Samet, Çin den yeni gelmis, o kadar yol ucakta durmus, adam tabii gaza gelir, sende hata anahtari vermissin :D

Beyler H&R on alt sıkı ve 2 seviye ayarlı viraj demiri var, baya faydali bu gibi durumlarda. Biraz tuzlu :D

Kule gergisininde (JSV almayında OMP iyi )nispeten faydası olur ( en iyi verimi spor amortisor ve spor yayla olur tabii :D )

Son düzenleme:
Gecmis olsun Samet, Çin den yeni gelmis, o kadar yol ucakta durmus, adam tabii gaza gelir, sende hata anahtari vermissin :D

Beyler H&R on alt sıkı ve 2 seviye ayarlı viraj demiri var, baya faydali bu gibi durumlarda. Biraz tuzlu :D

Kule gergisininde (JSV almayında OMP iyi )nispeten faydası olur ( en iyi verimi spor amortisor ve spor yayla olur tabii :D )
bır kule gergısıyle olmaz kullan arkadaşlarımdan bıllıyorum bı faydası yok amortısör + spor yay +kule gergısı vıraj demırı hepsı bır halka gıbı olmassa olmazlar:D
jsv hıc ıyı demıyolar sarpere hak verıyom kullanlardan duyumlarım ıyı olmadıgı yönunde :rolleyes:

saolun beyler valla ucuz atlattık ben toplayamayabilirdim heralde kuzen harbiden çok sağlam söförür güldü resmen biz altımıza ederken :D çinde a5 le gezdirmişler adamlar bi saatde park edemiyo dedi zaten özledim araba sürmeyi dedi 1 hafta oldu gidelide gaza gelmiş adam :D bende bu kule gergilerinden istiyorum aslında ama şuan değil ilk önce yay almam lazım ondan sonra onlara bakcaz artık :)

Geri